Çözüldü Roblox V-Sync açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gercektenbir

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Roblox oyununda oyunu tam ekrana aldığımda ekranda yırtılmalar oluyor oyunda V-Sync ayarı bulunmuyor veya FPS kilidi bulunmuyor nasıl çözebilirim? Pencereli modda inanılmaz kasıyor.

4 GB RAM Intel HD 4600 i5 4460 genelde Roblox LoL falan oynatiyor 60 FPS'de zaten agir şeyler oynamiyorum sistemle alakali oldugunu dusunmuyorum Windows 7 kullanirken böyle olmuyordu.
Alakali. Sisteminiz roblox icin yetersiz. Eskiden calistirsa bile Roblox'a bir suru guncelleme geldi ki Roblox bir oyun platformu, her oyununun farkli sistem gereksinimleri olacaktir. En az 8GB RAM lazim.

Alakali. Sisteminiz Roblox icin yetersiz. Eskiden calistirsa bile Roblox'a bir suru guncelleme geldi ki Roblox bir oyun platformu, her oyununun farkli sistem gereksinimleri olacaktir. En az 8 GB RAM lazim.

Roblox'u çalıştırıyor oynatıyor ama tam ekranda yırtılma oluyor diyorum anlamıyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bilgisayarımda olmuyor 2 GB RAM'i var 10 FPS de olsa tam ekranda oynatıyor lütfen bilmiyorsanız yazmayın.
10fps olunca oynatmak demek degil. Dedigim gibi sisteminiz roblox icin yetersiz. Ekran yirtilmalari, GPU'nuz monitorunuzun yenileme hizina yetistiremedigi icin oluyor. Roblox da da V-SYNC destegi bulunmuyor. Iyi forumlar.

10FPS olunca oynatmak demek degil. Dedigim gibi sisteminiz Roblox icin yetersiz. Ekran yirtilmalari, GPU'nuz monitorunuzun yenileme hizina yetistiremedigi icin oluyor. Roblox da da V-Sync destegi bulunmuyor. İyi sosyaller.

Ben eski bilgisayarımda 10 FPS diyorum sen 10 FPS oynatmaz diyorsun zaten tam ekran dışında oynayabiliyorum ama FPS ve dövüş oyunları kasıyor çözümü yoksa yazmanıza gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben eski bilgisayarımda 10 FPS diyorum sen 10 FPS oynatmaz diyorsun zaten tam ekran dışında oynayabiliyorum ama FPS ve dövüş oyunları kasıyor çözümü yoksa yazmanıza gerek yok.
Sen anlamiyorsun. 10FPS oynatmaz demiyorum, 10 FPS oynamak, oynamak degil diyorum.

Kendi bilgisayarımda 60 FPS alıyorum sen anlamak istemiyorsun dostum.
Tamam iste. Monitor 60 fps veriyor ama ekran karti yetistirmiyor bu yuzden de yirtilma oluyor bunun nesi zor anlamak?

Yeni konular

Geri
Yukarı