Roblox Voice Chat güvenli mi?

Chuazia

Decapat
Daha fazla  
Ben Voice Chat almayi dusunuyorum. 13 yaş üstüyüm kimlikte.

Kimligim calinmaz değil mi? Yani hep hesap hackleme olayları falan oluyor.
Yani kimlik kartimi gondermem sikintili olur mu Roblox'a, ne de olsa kimlik kartiyla istediklerini yapabilirler.
Yani guvenli mi gondermem?

Yani kimlik kartimi gondermem sikintili olur mu Roblox'a, ne de olsa kimlik kartiyla istediklerini yapabilirler.
O zaten çok abartı sen karaambar ın kartını gönder

Saçmalama, kimlik atılır mı öyle yerlere, filmlerdeki fake bir kartlardan at
Öyle yapınca hesabın siliniyor kandırmaya çalıştığın için. Zaten yapamazsın çünkü doğrulama sırasında selfie çektiriyor orda anlıyor sistem sana ayit olup olmadığını

Bende 4 ay sonra açacağım güvenlidir büyük ihtimalle. Herkes gönderiyor ve kimse çalintiyla ilgili bir şeyler söylemedi. Söylediyse ben bilemem. Ama ben açardım şahsen.

Sesin 13 yaşın altında gibiyse sıkıntı olabilir aynı zamanda kimlik doğrulama şu an tehlikeli hatırla bir aralar herkesin hesabına eriştiler yine olursa senin için kötü olabilir.

Bende vardı hesabım çalındı hemen sildim ama T.C.'yi kaydetmeye çalışmış hacker.

Ama benim için bir sıkıntı yok ben hala kullanıyorum.

Yeni şifreleme sistemi var benim bildiğim.

Öyle yapınca hesabın siliniyor kandırmaya çalıştığın için. Zaten yapamazsın çünkü doğrulama sırasında selfie çektiriyor orda anlıyor sistem sana ayit olup olmadığını

Bende 4 ay sonra açacağım güvenlidir büyük ihtimalle. Herkes gönderiyor ve kimse çalintiyla ilgili bir şeyler söylemedi. Söylediyse ben bilemem. Ama ben açardım şahsen.
güncel: Voice chat açtım bir sorun çıkmadı

Geri
Yukarı