Roblox Windows 7'de nasıl oynanır?

lysa

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki too outdated, please install KB falan tarzı bir hata çıkıyor. Bunu çözmek için gerekli olan 4 güncellemeyi de yükledim. Ancak Roblox'u açmaya çalıştığım an mavi ekrana düşüyor. Byfron güncellemesi sonrası oynamak imkansız hale mi geldi?

Yalnız sanal makine, Windows 10'a yükselt falan demeyin.

Biliyorsunuz ki too outdated, please install KB falan tarzı bir hata çıkıyor. Bunu çözmek için gerekli olan 4 güncellemeyi de yükledim. Ancak Roblox'u açmaya çalıştığım an mavi ekrana düşüyor. Byfron güncellemesi sonrası oynamak imkansız hale mi geldi?

Sanal makine oyun için değil.

Kimse sanal makina ile oyun oynamanı tavsiye etmez hocam. Sistem özelliklerin nedir? 32Bit mi kullanıyorsun 64Bit mi? Windows 8.1'e geçebilirsin eğer çok oynamak istiyorsan. HDD ile kolaylıkla çalışıyor ve 2GB RAM ile gayet stabil.

Kimse sanal makina ile oyun oynamanı tavsiye etmez hocam. Sistem özelliklerin nedir? 32Bit mi kullanıyorsun 64Bit mi? Windows 8.1'e geçebilirsin eğer çok oynamak istiyorsan. HDD ile kolaylıkla çalışıyor ve 2GB RAM ile gayet stabil.

Sanal makine çalıştırdığına göre ana sisteminde bir sorun yaşamıyordur. Her Windows 7 konusuna işletim sistemi tavsiyesi vermek yerine çözüme odaklansanız. Bilmiyorsanız da yazmak zorunda değilsiniz.

Sanal makine çalıştırdığına göre ana sisteminde bir sorun yaşamıyordur. Her Windows 7 konusuna işletim sistemi tavsiyesi vermek yerine çözüme odaklansanız. Bilmiyorsanız da yazmak zorunda değilsiniz.
Windows 7 için destek kesildiyse bende Windows 8.1 yükleyebileceğini ve performans konusunda kayıp yaşamayacağından bahsettim. Ayrıca sormuşum orada 32Bit mi yoksa 64Bit mi diye. 32Bitse çoğu program desteği kesti. Asıl sen yardımcı olmak yerine boş mesaj yazmasan mı?

Windows 7 için destek kesildiyse bende Windows 8.1 yükleyebileceğini ve performans konusunda kayıp yaşamayacağından bahsettim. Ayrıca sormuşum orada 32Bit mi yoksa 64Bit mi diye. 32Bitse çoğu program desteği kesti. Asıl sen yardımcı olmak yerine boş mesaj yazmasan mı?

Windows 7 konularında biraz gezersen çoğu konuda, açılan konudaki soruna çözüm üretmek yerine herkesin İS yükselt dediğini görürsün. Zamanında Windows 7 kullanırken yaşadığım sorunlar için açtığım konularda bu sıkıntıyı çok çektim. Çoğunda İS tartışması yüzünden sorun arada kaynayıp gitti. Üstelik konu sahibi Windows 7 kullanıyorum dememiş. İstisnasız denk geldiğim her Windows 7 konusunda yaşanan sorunla alakasız İS yükselt mesajı görünce artık yazmak istedim. Düşünürsen hak vereceksin.

Sanal makine oyun oynamak için değil fakat 8 çekirdek işlemcim, 16 GB belleğim var. 4 çekirdeği ve 4 GB belleği sanal makineye verdim. Eğer Roblox çalışırsa ana makinede keyfi olarak Windows 7 kullanacaktım.

Bilgisayarıyla zar zor oyun oynayan birisi zaten sanal makinede oyun oynamayı hayal etmez 🙂

Yok mu konu hakkında kesin bir bilgisi olan?

@Eren T., Ağır bir oyun değil sonuçta, rahatlıkla açılması gerek.

Geri
Yukarı