Roblox yanıt vermiyor ve beyaz ekranda kalıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Rüzgar Oyun HD

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
İntel core İ5
Dün Roblox oynarken bir an ekran bozuldu ve PC'nin çalışmasına rağmen ekran çalışmıyordu. YouTube'da birisi 15 saniye basılı tutun Power tuşuna açılır ekran diyordu ben de yaptım ve oldu ekran açıldı sonra Roblox'u açtım ve bembeyaz ekranda yanıt vermiyor hatası ile karşılaştım. Windows 11 kullanıyorum ve bilgisayarım HP Victus 15.

son durumlar hala uygulama yanıt vermiyor bir bildiğiniz varsa yalvarırım yazın

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-15 193823.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-15 193823.png
    41,3 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Dün Roblox oynarken bir an ekran bozuldu ve PC'nin çalışmasına rağmen ekran çalışmıyordu. YouTube'da birisi 15 saniye basılı tutun Power tuşuna açılır ekran diyordu ben de yaptım ve oldu ekran açıldı sonra Roblox'u açtım ve bembeyaz ekranda yanıt vermiyor hatası ile karşılaştım. Windows 11 kullanıyorum ve bilgisayarım HP Victus 15.

son durumlar hala uygulama yanıt vermiyor bir bildiğiniz varsa yalvarırım yazın
yani acaba sen ne oynuyon robloxta pc ve robloxxun sunucularının ortalamasına orantısız bi güç uygulamalısın

yani acaba sen ne oynuyon robloxta pc ve robloxxun sunucularının ortalamasına orantısız bi güç uygulamalısın
robloxda squid game o adlı oyunu oynuyordum sonra bilgisayarımın ekranı simsiyah oldu bende pc yi restart yaptım ve bu hatayla karşı karşıya geldim yanıt veremedim özür dilerim

Geri
Yukarı