Roblox'a GPU VDS ile girilmiyor

Tyrja

Yoctopat
Daha fazla  
Benimle aynı sorunu yaşayanlar var mı? GPU'lu sanal sunucu satın aldım robloxa girmeye çalışıyorum AFK farm yapmak için ama hiçbir şekilde giremiyorum. Oyuna girilemiyor gibi bir yazı yazıyor sonra kapatmamı istiyor. Android emulatorler ile de girilmiyor onları da denedim. Bunu nasıl çözebilirim? Az bir para da vermedim 500 TL gibi bir sayı verdim VDS'ye. Ayrıca daha uyguna işimi görebileceğim bir yer var mı bilgisi olanlar?

1 ay için lazımdı, tek seferlik aldım yani onda da açamadım.

valla son paramı da buna verdim bütçemi aştım bile...
Yine sizlik bir durum. İlgilenirseniz eğer 8 GB DDR4, 1060 SUPER ekran kartlı sanal sunucum mevcut. Ek olarak 120 GB'lık sanal bir disk atayabilirim ama yine size kalmış bir durum. Umarım sorunu çözersiniz.

Bir de benim vds de VT(sanallaştırma teknolojisi) kapalı, bu ayar kapalıysa roblox açılmayabilir gibi bir şey okumuştum. Bunun kapalı olması normal mi vds de?

Bir de benim vds de VT(sanallaştırma teknolojisi) kapalı, bu ayar kapalıysa roblox açılmayabilir gibi bir şey okumuştum. Bunun kapalı olması normal mi vds de?
Evet, sanal makineyi satın aldığınız yer sanal makinenizde vmware gibi ek yazılımları kullanarak sanal makine oluşturmanıza izin vermez.

kendilerine yazsam vt yi açarlar mı acaba :D ben sadece robloxta farm yapmak istiyorum öyle haince planlarım yok :p

Geri
Yukarı