Roblox'da Adopt me oynayarak para kazanılabilir mi?

Ali Berker

Centipat
Yer
İzmir, Güzelbahçe
Daha fazla  
Merhaba sorum başlıktaki gibi. Eskiden 3 sene önce küçük kız kardeşim bana Roblox'u öğretmişti o oyna dediği için de adopt me oynuyordum. Aynı zamanda her zaman aralık versem de Growtopia oynamışımdır orada illegal şekilde de olsa wl/dlleri TL ile satabiliyoruz ve ben adopt me deki eşyalarımı Growtopia'dan eşyalara karşı takas etmiştim. Merak ediyorum da adopt me oynayarak para kazanabilir miyim onunda bir piyasası borsası falan var mıdır? Growtopia 7 senedir oynadığım için artık aşırı basit geliyor çok sıkılıyorum yeni bir şey olursa belki kasılma isteği gelir.

Tüm hesaplarımı sayarsam toplam 20K robux kazandım Adopt me sayesinde. Ama gece gündüz oynamanız lazım sıkıntı o.
böyle trade yapılandır kasılandır oyunları seviyorum zaten adopt me biraz çocuksu da olsa idare eder yani baya oynarım diye düşünüyorum ciddi anlamda para yapılıyorsa (ciddi anlamda dediğim tabiki öyle büyük miktar değilde oyun oynarken arada motivasyon versin para kazanmak gibi)

böyle trade yapılandır kasılandır oyunları seviyorum zaten adopt me biraz çocuksu da olsa idare eder yani baya oynarım diye düşünüyorum ciddi anlamda para yapılıyorsa (ciddi anlamda dediğim tabiki öyle büyük miktar değilde oyun oynarken arada motivasyon versin para kazanmak gibi)
Hocam oyunun en pahalı peti 10k 15k falan

Geri
Yukarı