Çözüldü Roblox'da ayarlar kaydedilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

430518

Hectopat
Arkadaşlar küçük kardeşimle Roblox oynamak için Roblox'u indirdim. Fakat oyunu her açtığımda standart ayarlar ile açılıyor. Hassasiyet, ses, grafik vs hepsi standart bir şekilde başlıyor. Hepsini teker teker yapmak zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır? (başka hiçbir oyunda bu hata ile karşılaşmıyorum.)

Çözüm
Bilgisayarınızın adı Türkçe kelimeler içeriyor mu? Eğer öyleyse şuna bakabilirsiniz.

Bilgisayarınızın adı Türkçe kelimeler içeriyor mu? Eğer öyleyse şuna bakabilirsiniz.

Çözüm
Site üzerinden oyuna girildiği için kaydetme gibi bir durum yok, Microsoft Store'dan indirilen Roblox'u deneyebilirsiniz.

Hayır ayarları kaydediyor ama büyük ihtimalle konu sahibinin bilgisayarının isminde Türkçe harfler var.

Evet var. Bakmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Hayır ayarları kaydediyor ama büyük ihtimalle konu sahibinin bilgisayarının isminde Türkçe harfler var.

Hocam evet bilgisayarımda Türkçe harfler ve boşluk vardı. Sizin verdiğiniz rehberi inceledim ve işe yaramadı birkaç hata ile karşılaştım. Ben de YouTube'dan video izleyerek yaptım. Sorunu çözdüm fakat bilgisayara herhangi bir şey olmuş olmasından korkuyorum. Sizce olmuş mudur? İzlediğim video bu hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet var. Bakmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Hocam evet bilgisayarımda Türkçe harfler ve boşluk vardı. Sizin verdiğiniz rehberi inceledim ve işe yaramadı birkaç hata ile karşılaştım. Ben de YouTube'dan video izleyerek yaptım. Sorunu çözdüm fakat bilgisayara herhangi bir şey olmuş olmasından korkuyorum. Sizce olmuş mudur? İzlediğim video bu hocam.

Yok hocam bir şey olmamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı