Çözüldü Roblox'da e-posta doğrulamasına ulaşılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bitSTEAM

Picopat
Daha fazla  
Roblox'da e-posta ya kod gelmesini ve bende o kodla hesaba girmeyi açmıştım ama şimdi o Google hesabına ulaşamadım. Eski bir Google hesabıydı. Nasıl Roblox hesabımı geri açarım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Daha evvel Roblox'ta bazı oyunların topluluğumuza üye olursanız şu şu özellikleri veririz tarzı olayları olduğu için temp mail ile doğrulama yapmıştım. Daha sonra hesaba giriş yaparken temp mail olduğu için doğrulama istemişti ve erişimim olmadığı için yapamamıştım.

Hesabımı da kaybetmek istemiyordum. Roblox desteğe yazdım. Elbette destekle iletişim kurmam uzun sürer diye ben ilk ve tek mesajda bütün yazmam gerekenleri yazdım.
Bu da demek oluyor ki hesabın sizin olduğunu doğrulamanız gerekiyor. Siz de hesabın size ait olduğunu kanıtlayan bilgileri yazacaksınız.

Ben evvela temp mail kullandığımı belirtmiştim. Daha sonra çok geliştiğim bir tycoon oyun vardı. Onda geliştiğimi, [övünülecek değil utanılacak bir şey 😅(kendi adıma konuşuyorum)] yaklaşık 800m net worth'ümün olduğunu, oynadığım bazı oyunların adlarıyla -ve varsa detaylarıyla- birlikte ne olduğunu, genel olarak oynadığım oyunları vs açıkladım.
Ne kadar bilgi verirseniz ve bunu ne kadar anlaşılabilir yaparsanız o kadar iyi. Yani bildiğiniz tüm bilgileri hemen aklınıza geldiği gibi yazmayın. Düzenli ve anlaşılır şekilde yazın. Dolandırıcı gibi de gözükmeyin. Karşı taraf rahatlıkla anlasın.

Ayrıca tekte de çözemeyebilirsiniz. Ben ilk e-postamı gönderdikten sonra durum yanlış anlaşılmış ve bana şifre sıfırlama yöntemlerinin anlatıldığı (tahminimce) otomatik ya da hazır bir mesaj göndermişler. Gelen cevaba "Sanırım tekrar okumanız gerek. Demek istediğim anlaşılmamış." tarzı cevap yazdım. Daha sonra sorunum çözüldü.

Çok uzun oldu üzgünüm fakat bildiklerimi anlatıp yardımcı olmak istedim.
Daha evvel Roblox'ta bazı oyunların topluluğumuza üye olursanız şu şu özellikleri veririz tarzı olayları olduğu için temp mail ile doğrulama yapmıştım. Daha sonra hesaba giriş yaparken temp mail olduğu için doğrulama istemişti ve erişimim olmadığı için yapamamıştım.

Hesabımı da kaybetmek istemiyordum. Roblox desteğe yazdım. Elbette destekle iletişim kurmam uzun sürer diye ben ilk ve tek mesajda bütün yazmam gerekenleri yazdım.
Bu da demek oluyor ki hesabın sizin olduğunu doğrulamanız gerekiyor. Siz de hesabın size ait olduğunu kanıtlayan bilgileri yazacaksınız.

Ben evvela temp mail kullandığımı belirtmiştim. Daha sonra çok geliştiğim bir tycoon oyun vardı. Onda geliştiğimi, [övünülecek değil utanılacak bir şey 😅(kendi adıma konuşuyorum)] yaklaşık 800m net worth'ümün olduğunu, oynadığım bazı oyunların adlarıyla -ve varsa detaylarıyla- birlikte ne olduğunu, genel olarak oynadığım oyunları vs açıkladım.
Ne kadar bilgi verirseniz ve bunu ne kadar anlaşılabilir yaparsanız o kadar iyi. Yani bildiğiniz tüm bilgileri hemen aklınıza geldiği gibi yazmayın. Düzenli ve anlaşılır şekilde yazın. Dolandırıcı gibi de gözükmeyin. Karşı taraf rahatlıkla anlasın.

Ayrıca tekte de çözemeyebilirsiniz. Ben ilk e-postamı gönderdikten sonra durum yanlış anlaşılmış ve bana şifre sıfırlama yöntemlerinin anlatıldığı (tahminimce) otomatik ya da hazır bir mesaj göndermişler. Gelen cevaba "Sanırım tekrar okumanız gerek. Demek istediğim anlaşılmamış." tarzı cevap yazdım. Daha sonra sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm
Daha evvel Roblox'ta bazı oyunlar topluluğumuza üye olursanız şu şu özellikleri veririz tarzı olayları olduğu için temp mail ile doğrulama yapmıştım. Daha sonra hesaba giriş yaparken e-posta olduğu için doğrulama istemişti ve yapamamıştım.

Bu da demek oluyor ki hesabın sizin olduğunu doğrulamanız gerekiyor. Siz de size ait olacak bilgileri sayınız.

Ben evvela temp mail kullandığımı belirtmiştim. Daha sonra çok geliştiğim bir tycoon oyun vardı. Onda geliştiğimi, [övünülecek değil utanılacak bir şey 😅(kendi adıma konuşuyorum)] yaklaşık 800m net worth'ümün olduğunu, oynadığım bazı oyunların adlarıyla birlikte ne olduğunu, genel olarak oynadığım oyunları vs açıkladım.

Ayrıca tekte de çözmeyebilirsiniz. Ben ilk e-postamı gönderdikten sonra durum yanlış anlaşılmış ve bana şifre sıfırlama yöntemlerinin anlatıldığı (tahminimce) otomatik ya da hazır bir mesaj göndermişler. Gelen cevaba "Sanırım tekrar okumanız gerek. Demek istediğim anlaşılmamış." tarzı cevap yazdım. Daha sonra sorunum çözüldü.

Teşekkür ederim kardeşim deneyeceğim.

Geri
Yukarı