Roblox'da My Transactions'da gelmesi gereken Robux gözükmüyor

• Konuyu başlatan lyzia
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 236

lyzia

Femtopat
Daha fazla  
Ben bir Roblox sunucusundayım, sahibi böyle ekran açıp millete Robux dağıtıyor. 1M Robux'luk çekilişi kazandım gruptaydım da adam gözümün önünde adımı CTRL+V yaptı 1000000 yazdı o Robux atma şeysine tıkladı üstte de yeşil şey çıktı Robux'u gönderdin diye. My Transactions'a baktım pending Robux'da 700k yazmıyor.

Ben bir Roblox sunucusundayım, sahibi böyle ekran açıp millete Robux dağıtıyor. 1M Robux'luk çekilişi kazandım gruptaydım da adam gözümün önünde adımı CTRL+V yaptı 1000000 yazdı o Robux atma şeysine tıkladı üstte de yeşil şey çıktı Robux'u gönderdin diye. My Transactions'a baktım pending Robux'da 700k yazmıyor.
sahtedir büyük ihtimalle, inanmayin

Ben bir Roblox sunucusundayım, sahibi böyle ekran açıp millete Robux dağıtıyor. 1M Robux'luk çekilişi kazandım gruptaydım da adam gözümün önünde adımı CTRL+v yaptı 1000000 yazdı o Robux atma şeysine tıkladı üstte de yeşil şey çıktı Robux'u gönderdin diye. My transactions'a baktım pending Robux'da 700k yazmıyor.

Cok gercek oludugunu dusunmuyorum onceden hazirlanmis bir sahte video olabilir.

Ben bir Roblox sunucusundayım, sahibi böyle ekran açıp millete Robux dağıtıyor. 1M Robux'luk çekilişi kazandım gruptaydım da adam gözümün önünde adımı CTRL+v yaptı 1000000 yazdı o Robux atma şeysine tıkladı üstte de yeşil şey çıktı Robux'u gönderdin diye. My transactions'a baktım pending Robux'da 700k yazmıyor.

12500 dolar ediyor gerçek olduğunu düşünmüyorum.

Adam benim adımı giriyor.

Birisinin birden 1M Robux cekilisi yapip vermesi cok muhtemel bir şey degil.
Dogru oldugunu dusunuyorsan bekle ama cok umutlanma atmis olsaydin transactions kismindan pending Robux diye ya da gruptan attiysa gelmis olmasi lazimdi.
Gruptan attiysa ne kadar suredir gruptasin?

Sizce bunun gerçek olma ihtimali var mı hocam? Konuyu açmadan önce kendinize bu soruyu sorsaydınız keşke.

Kanka o çekilişler biraz zor olur sahte olabilir çekiliş.

Geri
Yukarı