Roblox'da oyun kopyalamak suç mudur?

umut.3264

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşımla çok popüler bir oyunu kopyalamıştık. İkimizin de script bilgisi orta derecede yani 6.5/10 gibi kopyaladığımız oyun big paintball 2 ve halada yapmaya devam ediyoruz. Bu oyunu hızlıca popüler yapmaya çalışıp her şeyi bedava yapıp Roblox'da yayınlasak gerçek sahibi IP'yi bulup dava açabilir mi?

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-11_183413123.png
    resim_2024-01-11_183413123.png
    224 KB · Görüntüleme: 82
Oyunun çok büyür ve o oyundan para robux felan kazanırsan açar eğer pek büyümezse oyunun kapanır belki banda yiyebilirsin.

Oyununa telif atar, dava açacak kadar yükselir mi bilemem orasını. Roblox kurallarına göre yasak, ama her geçen gün kopya oyun türüyor.

Oyununa telif atar, dava açacak kadar yükselir mi bilemem orasını. Roblox kurallarına göre yasak, ama her geçen gün kopya oyun türüyor.

Banlasa bir şey olmaz zaten Robux kazanmak içinde yapmiyoruz sadece Robux'u olmayan big paintball 2 oynayan ve robuxsuz Roblox kullanıcıların her şeyi test edebilmesi için her şeyi bedava yapiyoruz tek sıkıntım dava açabilir mi onu sormuştum

Banlasa bir şey olmaz zaten Robux kazanmak içinde yapmiyoruz sadece Robux'u olmayan big paintball 2 oynayan ve robuxsuz Roblox kullanıcıların her şeyi test edebilmesi için her şeyi bedava yapiyoruz tek sıkıntım dava açabilir mi onu sormuştum

Dava açacağını düşünmüyorum, bu arada ban sebebi değil. Oyununuz kapanır sadece.

Farklı isimle çıkarırsan bi sorun olmaz, Pet Simulator Z mesela.

Geri
Yukarı