Çözüldü Roblox'ta 3 FPS alıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SzorW

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, geçenlerde bilgisayarıma format attım ve her şey yolundaydı üstelik bilgisayarım normalden daha hızlıydı ancak Roblox'u indirdikten sonra robloxa girince CPU tavan yapıyor ve oyunda 3 FPS alıyorum ancak format atmadan önce 50 - 60 FPS falan alıyordum. Daha sonra Roblox kasmasın diye bütün yöntemleri uyguladım ama işe yaramadı.

(Roblox'u tarayıcıdan ve Microsoft Store'den indirdim ikisinde de aynı sonuç)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızın modelini aratıp sitesine girerseniz sürücüler veya drivers yazan bir bölüm olacaktır büyük ihtimalle. Kendinizden emin değilseniz dizüstü bilgisayarınızın modelini, işlemcisi ve ekran kartını da söylerseniz yardımcı olabilirim.

Ekran karti modelimiz nedir?
1687441867731.png

Bilgisayarınızın modelini aratıp sitesine girerseniz sürücüler veya drivers yazan bir bölüm olacaktır büyük ihtimalle. Kendinizden emin değilseniz dizüstü bilgisayarınızın modelini, işlemcisi ve ekran kartını da söylerseniz yardımcı olabilirim.

"NVIDIA 940M sürücü" diye aratın. NVIDIA'nın sitesine girip sürücünüzü indirin ve kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işime yararmı peki?

Çözüm
Foruma bakmamıştım bunu yazdığınızda. Yardımcı olamadım mazur görün. Sorununuz çözüldüyse çözümü size sunan arkadaşın mesajını çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı