Roblox'ta popup çıkıyor

Roblox'ta bir oyun yaptım Roblox Studio'dan ve oyuna birkaç gün girdim sorunsuz çalışıyordu. Ancak yaklaşık oyunu yayımladıktan 1 hafta sonra oyunda ben eklemediğim halde karşıma "[SALE] VIP commands![SALE]admın commands,[SALE]troll GUI" tarzında Game Pass'i satın almak için onay verdiğimiz menü çıkıyor. Ve bunu satan alan birisi olsa Robux bana bile gelmeyecek! Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl modeller kullandınız siz😆 Saçma adları olan modelleri kaldırın hocam. Yanda bulunan Workspace'nin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Nasıl modeller kullandınız siz😆 saçma adları olan modelleri kaldırın hocam. Yanda bulunan Workspace'nin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

1713542427278.png

Nasıl modeller kullandınız siz😆 Saçma adları olan modelleri kaldırın hocam. Yanda bulunan Workspace'nin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
altında da var
1713542469565.png

Hocam bence popüler ve yüksek oylu modelleri kullanın. O modeller virüs içeriyor.

Ya aslında oyunu Roblox Studio da test ederken sıkıntı yok ama oyunu Roblox'tan arkadaşlarım ile oynarken bu durum oluyor. Tek başıma Roblox'tan oynarken de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı