Çözüldü Roblox'ta Shift-lock açtıktan sonra oyun çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

sir_adaninsan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç dakika önce öylesine Roblox'ta bir oyuna girdiğim zaman Shift lock açınca oyunumun çöktüğünü fark ettim. İlk başlarda neden olduğunu çözememiştim bilgisayarı yeniden başlattım ve tekrar oyuna girmeye çalıştığım zaman ayarlarda Shift Lock kapanmış gözüküyordu. Oysa ki son çökmeden önce açmıştım tekrardan açtım ve Shift'e bastığım anda oyunum çöktü. İnternetten çözümlere baktım ama bunun hakkında bir konu bulamadım. Sadece Roblox crash hatası diye çıkıp duruyordu herhangi biri yardım edebilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu sil yükle.

Bu konuyu açtıktan birkaç dakika sonra kendi kendine çökmeye de başladı komple silip yüklemeyi denedim yönetici olarak çalıştırmayı denedim fakat hiçbir türlü işe yaramadı.

Ne oldu ne bitti bilmiyorum ama birkaç kez yeniden başlattıktan sonra garip bir şekilde düzeldi ve FPS'im arttı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra ilk defa yeniden başlattım ondan olabilir ama emin değilim.
Oyunu sil yükle.

Bu konuyu açtıktan birkaç dakika sonra kendi kendine çökmeye de başladı komple silip yüklemeyi denedim yönetici olarak çalıştırmayı denedim fakat hiçbir türlü işe yaramadı.

Ne oldu ne bitti bilmiyorum ama birkaç kez yeniden başlattıktan sonra garip bir şekilde düzeldi ve FPS'im arttı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra ilk defa yeniden başlattım ondan olabilir ama emin değilim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı