Roblox'ta yapılan oyun

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Roblox'ta bir oyun yaptım. Oyun Hide and Seek oyunu (Saklambaç) Bu oyunu tutması için yapmadım çünkü rakibi bile olamayacağım saklambaç oyunu var. Fakat eğlenerek yaptım ve sizinle paylaşmak istedim. Genellikle bedava maplerden ve kodlardan hazırlandı fakat bütün şeyler bir kodun içinde değildi. Bazı scriptler için internetten çok bakmak zorunda kaldım ve bu oyunu yaptım. Oynarsanız sevinirim.
(Şu anlık fotoğrafları eklenmedi.)
Roblox oyunum.

Başlangıç için ideal gözüküyor.
(Denemedim)

Roblox'ta bir oyun yaptım. Oyun hide and seek oyunu (saklambaç) bu oyunu tutması için yapmadım çünkü rakibi bile olamayacağım saklambaç oyunu var. Fakat eğlenerek yaptım ve sizinle paylaşmak istedim. Genellikle bedava maplerden ve kodlardan hazırlandı fakat bütün şeyler bir kodun içinde değildi. Bazı scriptler için internetten çok bakmak zorunda kaldım ve bu oyunu yaptım. Oynarsanız sevinirim.
(Şu anlık fotoğrafları eklenmedi.)
Roblox oyunum.

6 Robux bağış yaptım kardeşim.

Sana tavsiyem kaçış oyunu yap. Ben bir kaçış oyunu yaptım. Hacker Obby

Saatte 5 kişi oynuyor. 125 Robux gelir elde ettim.

6 Robux bağış yaptım kardeşim.

Sana tavsiyem kaçış oyunu yap. Ben bir kaçış oyunu yaptım. Hacker Obby

Saatte 5 kişi oynuyor. 125 Robux gelir elde ettim.

İlk öncelikle bağışınız için çok teşekkür ederim. Bir de oyunların nasıl popüler olacağı hakkında bilginiz var mı? Sadece şansa bağlı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptıktan sonra oynanma sayısı saatlik 5 mi oldu yani 1. 2. gün degismeyipte 3. gün oynama bitmedi mi?
Kacıs oyunlarından baska hangi oyunu türünü önerirsiniz?

Oyun reklam basınca herkes giriyor girdikçe oyunun popülerliği artıyor. Böylece herkes görüp girmiş oluyor. Tycoon oyunlarını öneririm.

Geri
Yukarı