Roblox'tan 2 faktörlü doğrulama kodu geldi

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Merhaba arkadaşlar. Ben uyurken Roblox'tan kod gelmiş. Ne yapmalıyım? Şunları yaptım 2FA ekledim ve şifremi güncelledim.

Ekran1 Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapman gereken bir şey kalmadı bence, bir hesabında değişklik var mı onu kontrol et. Hesabına basit bir hesap pini de koyabilirsin, onu bilmeyen hesabına değiklik yapamaz

Yapman gereken bir şey kalmadı bence, bir hesabında değişklik var mı onu kontrol et. Hesabına basit bir hesap pini de koyabilirsin, onu bilmeyen hesabına değiklik yapamaz
Anladım teşekkürler PC de virüs olduğunu düşünmüyorum.

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım.

Eğer yanlış siteye girdiysen şifreni çalmış olabilirler. Hatta daha korkuncu, bazı yerler şifren olmadan hesabına erişebilirler. Bunlara dikkat et.
Bir de hesap pinini unutursan açması zor olur. Normal şifre gibi değil, daha katı

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım.
İki sağlam antivirüs bulamadıysa tamam, sorun yok. Ben olsam bunları deneme sürümleri bitene kadar kullanırdım.

Eğer yanlış siteye girdiysen şifreni çalmış olabilirler. Hatta daha korkuncu, bazı yerler şifren olmadan hesabına erişebilirler. Bunlara dikkat et.
Bir de hesap pinini unutursan açması zor olur. Normal şifre gibi değil, daha katı.

İki sağlam antivirüs bulamadıysa tamam, sorun yok. Ben olsam bunları deneme sürümleri bitene kadar kullanırdım.

Bende zaten Kaspersky Premium var.

WoW! Ben de almayı düşünüyordum, memnun musun ondan? 3 cihaza uygun abonelik fiyatına değer mi?

Gerçekten çok iyi bence. Ben tek cihaz almıştım bilsem 3 cihaz alır 2 PC'ye bir de telde kullanırdım. Yani av kullandığım için trojan yemem diye düşündüğümden dolayı buraya yazdım. Büyük ihtimalle 10 yıllık parolam ortaya çıktı ve giriş yapılmaya çalışıldı ama girememişler yani sıkıntı yok.

Alacağım, ben de her linke giren biri olduğum için bir koruyucu yazılıma ihtiyacım var. PC'ye 2-3 kere virüs soktum

Yeni konular

Geri
Yukarı