Robot süpürge önerisi

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Merhaba, ev için kendi kendine süpürebilen, kendini şarj edebilen, halıların üzerine çıkıp süpürebilecek ve çekim gücü güçlü akılllı bir robot süpürge arıyorum. Pek bir bütçe sınırı yok abartmadan kaliteli bir şey önerebilecek var mı? Xiaomi düşünüyorum ama başka markalar da olabilir. Ayrıca Xiaomi'nin çok modeli var en yeni ve en teknolojik olan hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi Robot Vacuum Mi Pop akıllı süpürge biz de aldık memmumuz. Ama arada bir yerlere çarpabiliyor. Benim bahsettiğim model: https://yandex.com.tr/video/search?text=mı vacuum mi pop essentials vol&path=wizard&parent-reqid=1606239569102025-1680606126898916188700331-production-app-host-sas-web-yp-140&wiz_type=v4thumbs&filmId=2688311847294950403

resim_2020-11-24_224518.png

Bu ikisi arasında kaldım. Biraz araştırdım ikisi içinde çok iyi deniyor. Aralarında yaklaşık 1000 TL fark var. İkisi arasında özellik farkı nedir? Veya bu fiyatlara önerebileceğiniz başka ürünler var mı?
Paranız varsa Roborock S6 MaxV. Bende S5 Max var mükemmel, her anlamıyla bana yetiyor.
S6 MAX bütçemi çok zorlar.

Eki Görüntüle 749704
Bu ikisi arasında kaldım. Biraz araştırdım ikisi içinde çok iyi deniyor. Aralarında yaklaşık 1000 TL fark var. İkisi arasında özellik farkı nedir? Veya bu fiyatlara önerebileceğiniz başka ürünler var mı?

Roborok bu konuda daha iyi Xiaomi'ye göre. Biz fiyatı uygun olduğu için Mi aldık.

Dün yayınlanmış bir haber:

İnanmıyorum.
Mesela ne kadar daha iyi? 1000 TL farka değecek fark var mı?
Öyle çok bir fark yok.

Bir de Viomi V3 diye bir ürün buldum. Özelliklerini karşılaştırınca ikisinden de daha iyi emiş gücü olduğunu gördüm. Fiyatı yaklaşık 4 küsür bin TL. Çok kararsız kaldım bu üç ürün arasında.
Dün yayınlanmış bir haber:

Doğru olabilir ama çok meraklıysalar telefondan da dinlenebiliyor. Dinleseler bile devlet sırları taşımıyoruz sonuçta ne yapabilirler?
Bunlar arasında kesin şunu al veya alma dedikleriniz var mı? Eleye eleye gidelim.

Geri
Yukarı