Robot süpürge önerisi

Weezy10uR

Decapat
Daha fazla  
3+1 aşırı tozlanan bir ev, evcil hayvan olduğu için artık bir robot süpürge annemin işlerini kolaylaştırması adına satın almak şart oldu. İnanır mısınız yaklaşık 1 Ay'a yakın model model hangisi olur diye araştırıyorum ve hala karar verebilmiş değilim. Kararsızlığımın en büyük etkeni markaların arızaları ve yetkili servis durumu. Ben özellikle çöp boşaltma haznesi olan modellere yoğunlaştım. Sizce bu modellerden hangisi arıza, yetkili servis ve sonrada kullanım açısından iyidir diyebiliriz. Modeller şu şekilde;

Roidmi Eve Plus - Viomi Alpha S9 - Neabot Nomo Q11 - Neabot Nomo N2 - Neabot Nomo N1 Plus - Robx R7 - Dreame Bot Z10 Pro - Ttec 2RS01 Robi ProMaster - Dreame D10 Plus Karşılaştırması - Epey/

Yeedi K650 - Dreame Bot L10 Pro - Viomi V5 Pro - Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Karşılaştırması - Epey

Bu işin piri Roborock diye biliyorum ve o da Xiaomi'den ayrılma olması gerekiyor zaten. Yazdığınız hiçbir modeli bilmiyorum ama Xclea modelini gönül rahatlığıyla önerebilirim hocam. Xclea modeli tam emin olmamakla birlikte Huawei marka olduğunu duymuştum bir defa ama hiçbir yerde Huawei Xclea yazdığını görmedim açıkçası ancak tabi ki kesinlikle tavsiye ediyorum istasyonlu bir robot süpürgedir ve gerçekten kullanan birisi olarak ortasındaki ana fırçası ile halıdaki kıl ve tüylerin kökünü kazıdığını söyleyebilirim. İstediğiniz kadar süpürün ama hiçbir şekilde (yıkama hariç tabi ki) o makinenin parlattığı gibi parlatamıyorsunuz halıları :D

Bu işin piri Roborock diye biliyorum ve o da Xiaomi'den ayrılma olması gerekiyor zaten. Yazdığınız hiçbir modeli bilmiyorum ama Xclea modelini gönül rahatlığıyla önerebilirim hocam. Xclea modeli tam emin olmamakla birlikte Huawei marka olduğunu duymuştum bir defa ama hiçbir yerde Huawei Xclea yazdığını görmedim açıkçası ancak tabi ki kesinlikle tavsiye ediyorum istasyonlu bir robot süpürgedir ve gerçekten kullanan birisi olarak ortasındaki ana fırçası ile halıdaki kıl ve tüylerin kökünü kazıdığını söyleyebilirim. İstediğiniz kadar süpürün ama hiçbir şekilde (yıkama hariç tabi ki) o makinenin parlattığı gibi parlatamıyorsunuz halıları :D
çift fırcası varmıs. bakıcam bu modele

bu arada esksi gördüğünüz yönleri nelerdir hocam ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı