Robot süpürge tavsiyesi

@CBum hocam selam, 15k bütçem var hangi robot süpürgeyi önerirsin?
Bugün tavsiye ettiğim 360 S10 robotu amcamlarda kurdum, onlara da ben tavsiye etmiştim. 8.500 TL civarı bir fiyatı vardı en son. Fiyatına göre inanılmaz üst düzey bir cihaz, yorumlarından ve videolarından bakabilirsiniz. Ben şahsen 2-3 gereksiz detay için 15 bine başka bir robot alacağıma 8.500 TL'ye 360 S10 alırdım. Hiçbir eksiği yok, dört dörtlük cihaz.

Bugün tavsiye ettiğim 360 S10 robotu amcamlarda kurdum, onlara da ben tavsiye etmiştim. 8.500 TL civarı bir fiyatı vardı en son. Fiyatına göre inanılmaz üst düzey bir cihaz, yorumlarından ve videolarından bakabilirsiniz. Ben şahsen 2-3 gereksiz detay için 15 bine başka bir robot alacağıma 8.500 TL'ye 360 S10 alırdım. Hiçbir eksiği yok, dört dörtlük cihaz.
cevap için çok sağolun hocam. LİDAR sensör olsa daha iyi olmaz mı sizce? Şarjı vs bu ürünün nasıl

Bu arada LİDAR sensörmüş 360'da. Tepede göremeyince Lidar değil mi acaba demiştim

pa değeri ve watt'ı biraz düşük gibi geldi, siz daha önce kullandınız mı hocam bunu @CBum

@metinozturk evet, LiDAR gömülü cihazda. Watt'ın pek bir önemi yok açıkçası, 3000 Pa da her türlü yeterli olacaktır zannımca.

Merhaba, 3 kedili büyük ev için de yeterli olur mu sizce? Kedilerin tüylerini halıdan çekerken elektrikli süpürge zorlanıyor. 3000 Pa yeterli olur mu?
Halı çok tüylüyse zorlanabilir, kablolu elektrikli süpürge kadar güçlü olmuyorlar çünkü genelde bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı