Robotistan sitesi iyi midir?

581710

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar elektronik parçaları satın alabileceğim bir web sitesi arıyorum. En popüleri Robotistan diye biliyorum. Robotistan'dan şikayeti olanlar var internette gördüğüm kadarı ile, bana bir öneride bulunabilir misiniz? Robotistan'dan sonra en popüleri nedir veya siz hangisini öneririsiniz?

Güvenilirdir.
direnc.net
robitshop.com
robotistan.com
f1depo.com
motorobit.com
hobidevre.com
Buralarada bakabilirisiniz.

Alışveriş yapmadan önce direnc.net sitesine de bakıyorum.
Popüler midir hocam?

Arkadaşlar güvenilir anlamında sırmadım. Kalitelimidir herhangi bir sorun yaşıyormusunuz anlamında sordum...

Sanırım Robotistandan sonra en popüleri direnc.net öyle mi?

Dostum pahalı mı peki gerçekten arkadaşın dediği gibi. Ben baktım ama pek fark göremedim açıkçası. Hemde indirimler vs. daha çok oluyor diye biliyorum diğerlerine göre.
Birde bunada ceva verebilirseniz harika olur.

Hemde indirimler vs. daha çok oluyor
Hocam siteleri yöneten insanlar senin benim gibi insanlar hatta ben de bir alışveriş sitesinin yönetimini yapıyorum.

İndirimleri nasıl yapıyorum anlatayım.
Sektördeki rakiplerime bakıyorum ve daha aşağı bir fiyat belirleyip ürüne %10 zam uygulayıp belirlediğim fiyata gelene kadar indirim deniyorum.

Ayrıca popülerlik önemli değil. Çalıştığımız bir firma çok popüler bir pazaryeri üzerinde imitasyon ürün satışı yapıyor hatta bana gösterdi açık açık imitasyon olduğu da belli.

Geri
Yukarı