Robux nereden ucuza alınır?

Selam arkadaşlar. Ben robux alacağım önceki gibi olmasını istemiyorum. Roblox'un Win. 10 versiyonundan alıyordum ancak artık oradan almamaya karar verdim. Tabii ki hem güvenli hem daha ucuz oradaki ama olsun. Önerebiliceğiniz site var mı? Daha ucuz bir yer biliyor musunuz? 150 TL bütçem var.

Kaç robux istiyor sunuz? Bir keresinde bedavadan 150 robux aldım her 4-5 günde bir 25 robux almaya devam ediyorum. Soruna cevap verecek olursam mobilde daha ucuz.
Bu arada 10 dakika sonra 50 robux alacağım bedavadan.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. Ben robux alacağım önceki gibi olmasını istemiyorum. Roblox'un Win. 10 versiyonundan alıyordum ancak artık oradan almamaya karar verdim. Tabii ki hem güvenli hem daha ucuz oradaki ama olsun. Önerebiliceğiniz site var mı? Daha ucuz bir yer biliyor musunuz? 150 TL bütçem var.

Mobilden de daha ucuz alma yöntemleri olduğunu duymuştum ama o arkadaşımın yapan kişilerle bir çeşit bağı vardı aynı şeyi kazık yemeden sende yapabilir misin bilmem. Daha önce hiç robux satın almadığım içinde bu konuda bilgili değilim.

Var da dikkat et bakugo kızar.

Pardon ablam yazmış ben uyurken :(
SSL sertifikasını parayla alıyorsun kardeş site biraz şüpheli.
Ben mesela neden size güvenmeliyim kısmında "bak SSL sertifikamız var güvenliyiz" gibi bir şey demeseydi denerdim.
Arkadaşlar site sahte büyük bir ihtimalle adam gitmiş 20 tane konuya aynı mesajı atmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı