Robux neye harcanmalı?

Eren T.

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Ücretsiz ptfs oyununu şu an PC'm gereksinimleri karşılıyor ve oynuyorum. Project Flight diye bir oyun var ancak 50 Robux. Ptfs oyununda istediğim bir Game Pass var. Project Flight ücretli olduğu için endişeliyim PC oynatır mı diye. Ancak bir yandan da oynatır düşüncesiyle almak istiyorum. Ptfs'de almak istediğim Game Pass'i mi almalıyım? Yoksa project Flight'ı mı? Not: Project Flight Ptfs'den daha iyi.

Project Flight videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ptfs videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sistemim:

Intel Core i7-3630QM 2.40 GHz 4 Core 8 Threads.
NVIDIA GeForce GT 630M.
10240 MB RAM.

Cevaplarken nedenini de söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepass veya bildiğin sağlam bir oyun varsa alabilirsin.
Ücretsiz ptfs oyununu şu an PC'm gereksinimleri karşılıyor ve oynuyorum. Project Flight diye bir oyun var ancak 50 Robux. Ptfs oyununda istediğim bir Game Pass var. Project Flight ücretli olduğu için endişeliyim PC oynatır mı diye. Ancak bir yandan da oynatır düşüncesiyle almak istiyorum. Ptfs'de almak istediğim Game Pass'i mi almalıyım? Yoksa project Flight'ı mı? Not: Project Flight Ptfs'den daha iyi.

Project Flight videosu:

Ptfs videosu:

Sistemim:

Intel Core i7-3630QM 2.40 GHz 4 Core 8 Threads.
NVIDIA GeForce GT 630M.
10240 MB RAM.

Cevaplarken nedenini de söylerseniz sevinirim.

Geri
Yukarı