Red Dead Online'da para neye harcanmalı?

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
2600 dolarım ve 20 altınım var. Ödül avcısı lisansım var. Geri kalan her şey stock. Kıyafet, at, silah her şey baştaki gibi. Nereye harcamalıyım parayı? At mı alayım? Veya Posse'yi geliştirmeli miyim? Silah alınır mı?
Aranıyor afişlerinin asıldığı yerde iki tane afiş oluyor ve en solda üçüncü bir afiş var. Onu 15 altına alabiliyoruz. Bu afiş nedir ve işe yarar? Alınır mı?

2600 dolarım ve 20 altınım var. Ödül avcısı lisansım var. Geri kalan her şey stock. Kıyafet, at, silah her şey baştaki gibi. Nereye harcamalıyım parayı? At mı alayım? Veya Posse'yi geliştirmeli miyim? Silah alınır mı?
Aranıyor afişlerinin asıldığı yerde iki tane afiş oluyor ve en solda üçüncü bir afiş var. Onu 15 altına alabiliyoruz. Bu afiş nedir ve işe yarar? Alınır mı?

Bounty hunter lisansını yükselt altınla ve at olarak da Mustang alabilirsin başlangıç için ya da turkoman.

Legendary bounty o ve eğer geç teslim edersen bountyi daha fazla XP para ve altın kazanırsın.

Collector mesleğide iyidir haritada yerlerini gösteren siteler var gidip topluyorsun fakat sıkıcı gelebilir.

Hocam Türkmen Atı aldım. Legendary Bounty lisansı aldım. Kıyafet aldım. Silah aldım. Arkadaşım da bounty hunter lisansı almış bana sormadan. Keşke o da collector alsaydı. Bounty Hunter dan sıkılınca collector görevi yaparak para kasardık. Neyse. Sağolun.

Hocam Türkmen Atı aldım. Legendary Bounty lisansı aldım. Kıyafet aldım. Silah aldım. Arkadaşım da bounty hunter lisansı almış bana sormadan. Keşke o da collector alsaydı. Bounty Hunterdan sıkılınca collector görevi yaparak para kasardık. Neyse. Sağ olun.

Collector görevi birlikte yapılmıyor görevde değil eşya topluyorsun. Bountyleri geç bırakmaya özen gösterin bence 2X fazla kazanırsınız.

Hocam Türkmen Atı aldım. Legendary Bounty lisansı aldım. Kıyafet aldım. Silah aldım. Arkadaşım da bounty hunter lisansı almış bana sormadan. Keşke o da collector alsaydı. Bounty Hunterdan sıkılınca collector görevi yaparak para kasardık. Neyse. Sağ olun.

Tamam türkmen atı dediğin turkoman. Arap atı falan alma leş kriz geçirirsin.

Tamam türkmen atı dediğin turkoman

Biliyorum hocam.

Arap atı falan alma leş kriz geçirirsin.

Hikayede çok korkak diye bildiğimden online da da tercih etmedim. Zaten seviye yetmiyordu. Yeten de hiç iyi bir Arap değildi.

Bountyleri geç bırakmaya özen gösterin bence 2X fazla kazanırsınız.

Bir videoda 9 dk falan diyordu. 9 dakika civarı bırakırsam mı daha mantıklı?

görevde değil eşya topluyorsun.

Biliyorum ama birlikte yapabileceğimizi düşünmüştüm.

Collector görevi birlikte yapılmıyor

Neyse hocam sağlık olsun sağolun.

Biliyorum hocam.

Hikayede çok korkak diye bildiğimden Online da da tercih etmedim. Zaten seviye yetmiyordu. Yeten de hiç iyi bir Arap değildi.

Bir videoda 9 dk falan diyordu. 9 dakika civarı bırakırsam mı daha mantıklı?

Biliyorum ama birlikte yapabileceğimizi düşünmüştüm.

Neyse hocam sağlık olsun sağ olun.

Genellikle son 30 saniye kala bırakıyor çoğu kişi legendary bounty yapıyorsanda 10dk bekleyebilirsin.

Dediğiniz gibi yaptım ama hiç ölmediğim halde 3 dolar simgeli olan bountyden 22 dolar aldım sadece.

Geri
Yukarı