Roccat kain 100 aimo mu Corsair Ironclaw mi?

Makaleler
3
Herkese merhaba. Yakın zamanda Corsair Ironclaw satın aldım, hâlâ elime ulaşmadı. Bu Mouse'u severek aldım fakat Minecraft PvP'de kimse incelememiş. Ben ise genellikle Minecraft PvP sunucularında oynuyorum. Aynı fiyata roccat kain 100 aimo varmış yeni gördüm. Bu fare yabancılarda aşırı derecede popüler. Fakat tipi çok hoşuma gitmedi. Sizce bu iki fareden hangisi daha iyidir? Corsair'i alarak aptallık mı ettim? @hadwiger hocam özellikle sorum size. (ikisi de elime oluyor, elim 11-12 cm falan, palm grip şeklinde tutuyorum genelde.). Bir de mouse sensör Tierlist'i gibi bir şey var mı? Ben aradım fakat bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensör olarak Kain 100'ün sensörü PMW 3331'e denk. IPS ve G bakımından biraz daha üstün. DPI olarak ise 3391, yani Ironclaw daha üstün.

Ben de Minecraft onuyorum. Özellikle Kain 100 Aimo Minecraft oyuncuları tarafından çok tercih ediliyor. Ironclaw bence gayet iyi bir seçim, değiştirmenize gerek yok. Beğenmezseniz iade edersiniz.

Benim bu konum bir nevi sensör tier list sayılabilir, sadece popüler sensörler var ama.

Sensör olarak kain 100'ün sensörü pmw 3331'e denk. IPS ve g bakımından biraz daha üstün. DPI olarak ise 3391, yani Ironclaw daha üstün.

Ben de Minecraft onuyorum. Özellikle kain 100 aimo Minecraft oyuncuları tarafından çok tercih ediliyor. Ironclaw bence gayet iyi bir seçim, değiştirmenize gerek yok. Beğenmezseniz iade edersiniz.

Benim bu konum bir nevi sensör tier list sayılabilir, sadece popüler sensörler var ama.

Hocam hangi sunucularda oynuyorsunuz? Sizinle beraber PvP yapmak isterim açıkçası :). Tabii beraber oynamak isterseniz.

Hocam hangi sunucularda oynuyorsunuz? Sizinle beraber PvP yapmak isterim açıkçası :). Tabii beraber oynamak isterseniz.
CraftRise hariç her sunucuda oynarım. Türk sunucu olarak SonOyuncu.

Bilgisayarımdaki bir sorundan dolayı yaklaşık 2 aydır oynamıyorum. Format gerekiyor sorunu çözmem için. Bir ara atarız ama, söz.

Yeni konular

Geri
Yukarı