Çözüm Rocket League 0x000007b Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

krieshenN

Hectopat
Daha fazla  
Hatayı daha yeni almaya başladım, 2 gün oldu hatayı alalı. Oyuna tıklıyorum Steam'de oyuna girdiğim gözüküyor 2 saniye sonra çevrimiçi olduğum gözüküyor oyun açılmıyor. Yardım eder misiniz? LogFile'm

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\MSVCP140.dll C:\Windows\System32\MSVCP140.dll C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll
Dosyalarını silin. Aşağıdaki X86 ve X64'ü sırayla tamamını kurmayı deneyin. Kurulumda hata alırsanız güncel olanları kaldırıp deneyin.
C:\Windows\SysWOW64\MSVCP140.dll C:\Windows\System32\MSVCP140.dll C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll
Dosyalarını silin. Aşağıdaki X86 ve X64'ü sırayla tamamını kurmayı deneyin. Kurulumda hata alırsanız güncel olanları kaldırıp deneyin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı