Rocket League 2. Zıplama

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar Rocket League oynarken sağ tık basıp uçmaya başlıyorum fakat ondan sonra 2.defa kendimi öne atamıyorum. Videolarda ya da oyunuma gelen adamlar hepsi sağ tık yaptıktan sonra uçmaya başlıyorlar topa vuracakken tekrar havada kendini öne atıyorlar. Bunun nasıl yapıldığını gerçekten araştırdım fakat bulamadım. Bilen varsa söylesin lütfen.

Not: Oyuna hakim biriyim. Platin 2 seviyesindeyim. Fakat bu olayı hala anlamadım yerdeyken 2 kere zıplayabiliyorum ama havada 2. zıplamayı yapamıyorum.

Belli bir süresi var 2. zıplamanın eğer o süreyi aşarsan yapamazsın. Birde bazen topa tam temas ettiğin anda basarsan da yapabiliyor.

Zıpladıktan sonra 2. kez turbo basarsan 2. zıplama hakkın iptal oluyor. İrtifa kazandıktan sonra turboyu kesip topa yaklaştığında zıplamayı deneyin. Ya da air dribble yapacaksınız Onu yapınca elmastasın zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı