Rocket League'de ileri zıplama yerine ters zıplama oluyor

Oğuzhan18

Hectopat
Arkadaşlar yeni başlamış değilim oyunda 1K saatim var yeni monitöre geçiş yaptım. Ne alakaysa uçmaya çalıştığımda ara birdenbire kendini arkaya atıyor ve uçmaya tereddüt ediyorum böyle bir sorun yaşayan var mı acaba? Aynı sorunu arkadaşımda yaşadı başka PC'den oynayınca mouse ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bana inanmamıştı oda aynı sorunu başka PC'de yaşadı.

Olabiliyor. Çift zıplama ile uçmaya başlıyor ve o anda s ile arabayı dikleştirme amacına girişiyorsanız doğru zamanla ile yapılmadığı vakit araba geriye doğru takla atabilir, her oyuncunun başına geliyordur. GC1'im sık sık benim de başıma geliyor.

Aynı dediğin olay gibi oluyor hocam normalde yeni monitör alasıya kadar böyle bir şey yoktu anlamadım gitti.

Air dribble maplerinde sık sık antrenman yaparak bu sorunu çözebilirsin. Ama yine de elbet başına gelecektir, sadece zamanlamaya alış yeter.

Oyunu sildim yükleyeceğim bakalım 2K saati olan arkadaşıma söylüyordum inanmıyordu İstanbul'a gitti başka PC'de oda aynı sorunu yaşadığını söyledi bana bilemedim gitti vallahi.

Oyunu sildim yükleyeceğim bakalım 2K saati olan arkadaşıma söylüyordum inanmıyordu İstanbul'a gitti başka PC'de oda aynı sorunu yaşadığını söyledi bana bilemedim gitti vallahi.

Bu oyunu adamakıllı seviyelerde oynamak için en az 3 4K saat lazım. Bi' zen değilsen tabii başına gelebilir bu yanlış skill olayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı