Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

osmanexe

Hectopat
Rocket League son güncelleme gelmeden önce oyunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyordum. 16 Eylül'de gelen güncellemeden sonra oynaya basıyorum ancak 2-3 saniye sonra oyuna girmeden anında tekrardan oyna tuşu geliyor. Neredeyse bütün çözümleri uyguladım ancak oyuna hala giriş yapamıyorum bildiğiniz farklı bir yöntem varsa yazarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Rocket League son güncelleme gelmeden önce oyunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyordum. 16 Eylül'de gelen güncellemeden sonra oynaya basıyorum ancak 2-3 saniye sonra oyuna girmeden anında tekrardan oyna tuşu geliyor. Neredeyse bütün çözümleri uyguladım ancak oyuna hala giriş yapamıyorum bildiğiniz farklı bir yöntem varsa yazarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Aynı sorun başıma geldi. Ne ettiysem yapamadım en son format atmıştım o şekil açılmıştı.

Kartınız Dx 12 destekliyor. Sürücülerinin güncelliğini kontrol edin ve aşağıdaki yazılımı kurun.
Düzelmezse rapor paylaşın.

Kartınız Dx 12 destekliyor. Sürücülerinin güncelliğini kontrol edin ve aşağıdaki yazılımı kurun.
dediğiniz şeyi indirip kurdum bütün sürücülerim de güncel ama hala giremiyorum o şeyi indirtikten sonra yeniden başlatmam gerekiyor mu bilgisayarı
Ekran kartınızın desteklediği DirectX sürümünü yazın. Son güncellemeden sonra DX9 desteklenmiyor.
Epic Games'e geçecek yakında.
bilgisayarım dx12 şuan da zaten.
herhangi bir error vermediği için oluşturamıyorum rapor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı