Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

vbugrax

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceden oyunu oynarken zaten sorun vardı. Birazcık oynadıktan sonra FPS 50'den 25'e düşüyordu. Oyunu sadece restartlayınca açılıyordu. Şimdi oyun hiç açılmıyor, çalışıyor deyip sonra geri kapanıyor. Daha önce de bu sorun olmuştu ben de bilgisayara format attım ve düzelmişti. Şimdi yine aynısı oldu. Bu sefer Steam'den Rocket League'i silip Epic Games'den yükledim sorunlar çözülsün diye ama Epic Games'de de aynı sorun var. Lütfen yardımcı olur musunuz? Ben bu oyundan para kazanıyorum. Bir an önce sorunu çözmem lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartınız nedir? Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. C:\Users\pc\Documents\My Games\Rocket League klasörünü silin. Oyunun başlangıç komutlarına -windowed ve -autoconfig komutlarını girmeyi deneyin. Bunlardan çözüm alamazsanız hata raporu paylaşın, öyle bakalım.
Ekran kartınız nedir? Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. C:\Users\pc\Documents\My Games\Rocket League klasörünü silin. Oyunun başlangıç komutlarına -windowed ve -autoconfig komutlarını girmeyi deneyin. Bunlardan çözüm alamazsanız hata raporu paylaşın, öyle bakalım.

Son düzenleme:
Çözüm
denemedim dostum denedikten sonra dönerim şuan işim var deniyemiyorum
saol knk olmaz diye düşünüyordum doğrulama yeterli oldu sadece normalde steamde 5 6 tane yöntem deniyodum olmuyodu :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı