Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Polat EKer

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni gelen 4. sezon güncellemesinden sonra oyun açılmayaya başladı. Oyun siyah ekrana geliyor ve ardından hata vermeden direkt kapanıyor. Başlatma seçeneklerine -DX9 ve NoStartUp komutlarını yazıp denedim olmadı. Dosya bütünlüğünü doğruladım bütün dosyalar tam çıktı. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni gelen 4. sezon güncellemesinden sonra oyun açılmayaya başladı. Oyun siyah ekrana geliyor ve ardından hata vermeden direkt kapanıyor. Başlatma seçeneklerine -DX9 ve NoStartUp komutlarını yazıp denedim olmadı. Dosya bütünlüğünü doğruladım bütün dosyalar tam çıktı. Ne yapmam gerekiyor?
Epic Games üzerinden mi oynuyorsun?

Yeni gelen 4. sezon güncellemesinden sonra oyun açılmayaya başladı. Oyun siyah ekrana geliyor ve ardından hata vermeden direkt kapanıyor. Başlatma seçeneklerine -DX9 ve nostartup komutlarını yazıp denedim olmadı. Dosya bütünlüğünü doğruladım bütün dosyalar tam çıktı. Ne yapmam gerekiyor?

Hocam, ben böyle bir konu acmıştım. 3 gün sonra bir anda Rocket League klasorunu acarken baktım Windows Defender engelliyormuş. Onu Windows Defender'in her şeyini kapatın. Ne taraması ne şeyi her şeyi olursa cözüldü olarak işaretle.

Hocam, ben böyle bir konu acmıştım. 3 gün sonra bir anda Rocket League klasorunu acarken baktım Windows Defender engelliyormuş. Onu Windows Defender'in her şeyini kapatın. Ne taraması ne şeyi her şeyi olursa cözüldü olarak işaretle.

Evet ama bunun yerine oyunu yönetici olarak çalıştırsak olmaz mı o zaman dosyayı engellemiyor diye biliyorum ama yanlış bilgi vermeyeyim Windows Defender'i kapamak cihaz için pek iyi bir yöntem olmayabilir.

Denedim fakat olmadı.

Logfile

bu da Process Monitör sonuçlarım
Denedim fakat olmadı.

bu da Process Monitör sonuçlarım

Son düzenleme: