Rocket League alınır mı?

İyi günler Rocket League gelecek haftalarda ücretsiz olacak( 23 Eylül ) şimdi benim sorum ise şu şu anda gidip Steam'den almaya değer mi çünkü interenete göre birkaç şey de verecekler miş. Rocket League, Bir Sonraki Güncellemeyle Ücretsiz Olacak bu linkte okudum. Sizce alınır mı çünkü oyuna gelmiş tüm DLC'leri vereceklerini yazıyor(DLC'lerini bilmiyorum oyunun). Ayrıca aşağıdaki şeyleri vercekler miş. Sizce değer mi?

• Oyun ücretsiz olmadan önce yayınlanan tüm Rocket League DLC'leri
  • Rocket League'i hangi yılda oynamaya başladıklarını gösteren bir oyun içi unvan.
  • Legacy kalitesine yükseltilmiş 200'den fazla common eşya
  • Golden cosmos Boost.
  • Faded cosmos Boost (yalnızca bugünkü duyurudan önce oyuna giren oyuncular için)
  • Diece-oro tekerlekler.
  • Huntress oyuncu Banner'ı.

İyi günler Rocket League gelecek haftalarda ücretsiz olacak( 23 Eylül ) şimdi benim sorum ise şu şu anda gidip Steam'den almaya değer mi çünkü interenete göre birkaç şey de verecekler miş. Rocket League, Bir Sonraki Güncellemeyle Ücretsiz Olacak bu linkte okudum. Sizce alınır mı çünkü oyuna gelmiş tüm DLC'leri vereceklerini yazıyor(DLC'lerini bilmiyorum oyunun). Ayrıca aşağıdaki şeyleri vercekler miş. Sizce değer mi?

• Oyun ücretsiz olmadan önce yayınlanan tüm Rocket League DLC'leri
  • Rocket League'i hangi yılda oynamaya başladıklarını gösteren bir oyun içi unvan.
  • Legacy kalitesine yükseltilmiş 200'den fazla common eşya
  • Golden cosmos Boost.
  • Faded cosmos Boost (yalnızca bugünkü duyurudan önce oyuna giren oyuncular için)
  • Diece-oro tekerlekler.
  • Huntress oyuncu Banner'ı.
Eğer sık sık oyun alan biri isen al. Ama eğer 2-3 ayda bir gibi aralıklarla oyun alıyorsan alma.

23 Eylül'de Epic Games platformunda ücretsiz olacak deniyordu. Doğruluğundan emin değilim ama araştırıp ona göre karar verin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı