Rocket League alınır mı?

Oyun Clash

Hectopat
Makaleler
2
Herkese merhaba. İndirimler geldi, Rocket League almayı düşünüyorum. Yorumlara baktığımda 'credit' ve 'blueprint' olayından sinir olanları gördüm. Sizce Rocket League bu indirimlerde alınır mı?

15 Saat oynadım.İlk başta biraz kanser olsam da sonra güzeldi.Bence 15 TL'ye değer.Ayrıca bildiğim kadarıyla kasalardan para da kazanabiliyorsun.

Son büyük güncellemeden önce görünüş ile ilgili eşyalar kasa ve anahtar sistemiyle kazanılıyordu, şifre çözücü ile kasa açıldığı zaman ise eşya takas edilemez şekilde kazanılıyordu. Oyun firmasını Epic Games satın aldıktan sonra bunlar kalktı, olay "kasanın içinden şu eşya çıkacak, o yüzden şu kadar parayla kasayı açabilirsin" şeklini aldı. Görünüşün oyunu pek etkilediğini düşünmüyorum. Dereceli sistemi biraz kötü, sinir bozucu olabiliyor ama "1 saat oynayıp çıkayım" denenebilecek iyi oyunlardan biri olduğu için bu oyun alınabilir bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı