Rocket League beyaz ekran verip kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Eren Kaygusuz

Centipat
Steam'dan Rocket League oyununa tıklıyorum buraya kadar her şey sorunsuz ve güzel gidiyor oyun başlatılıyor diyor ve beyaz ekran gelip 5 10 saniye sonra oyun kendiliğinden kapanıyor. 3 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum. Her şeyi denedim format bile attım, sürücüleri falan her şeyi güncelledim.
Logfile proces monitor kaydım.

• Format sonraki hangi yazılım ve sürücüleri kuruyorsunuz?
  • Ekran kartınız nedir?
  • Kurduğunuz sürücü sürümü nedir?
  • DirectX'i kuruyor musunuz?
  • Oyuna doğrulama yaptınız mı?
//Raporunuza göre sorun ekran kartı sürücüsüyle ilgili.

Bir de bu dosyayı da paylaşabilirsiniz: C:\Users\90545\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs\RL-v191206.41613.257139-2019.12.21-15.38.07.dmp

Oyun az önce açıldı bir arkadaşa MY games dosyasını silin demişsiniz denedim oldu ama şimdi tekrar açılmıyor :D
Ekran kartım NVIDIA GeForce 840M
Sürücülerimi Driver Booster'dan yükledim hepsi son sürüm.
DirectX kurulu evet. Oyun dosyalarını doğrulama diyorsanız evet onu da birçok kez yaptım.

Intel GPU sürücü sürümünüz nedir? Şu soruma da cevap alamamışım:
  • Kurduğunuz sürücü sürümü nedir?
Sürücülerimi Driver Booster'dan yükledim hepsi son sürüm.
Driver Booster son sürümü kurmuyor olabilir. Intel GPU sürücü sürümünü belirtin. MY games tekrar silince açılıyor mu?

Bir de buraya rapor düşüyor mu?

Bunları nereden öğreneceğimi söyleyebilir misiniz? Bu arada oyuna tekrardan girdim my Games dosyası kurulu olduğu yere tekrar gelmiş, benim her oyuna girmeden önce my Games dosyasını silmem mi gerekiyor? Başka bir yolu var mıdır kendiliğinden gelmiş de.

Sorunum çözüldü fakat oyuna her girmeden önce belgeler klasörüne girip my Games dosyası içerisindeki Rocket League'i silmem gerekiyor. Oyunu tekrar kapattığımda ve bu işlemleri uygulamadan girmeye çalıştığımda ise oyun başlatılıyor deyip 3 5 saniye içerisinde bir şey yapmadan kapanıyor. Tekrar sildiğimde girebiliyorum, anlayamadım :DHer oyuna girmeden önce bu işlemleri yapmam mı gerekiyor?

Olay görüntüleyicisi yerine de 2 adet rapor düşmüyor, sadece bir tane bir şey düşüyor. Orada da şu yazıyor; depolama iyileştiricisi Windows8_OS (C: ) üzerindeki açılışı en iyi duruma getirme işlemini başarıyla tamamladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı