Rocket League dereceli için oyun arkadaşı

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Merhaba, altından plata çıkmaya çalışıyorum. Altın 3 küme 2'den altın 2 küme 1'e kadar düştüm tilt oldum. :D benimle altından plata beraber kasacak birini arıyorum. Denk gelirse 2 kişide olur tabii neticede 3v3.

Gelecek arkadaşlar; toxiclik yapmazsa, (yer yer bende yapıyorum ama saygılı olurum sizinle oynarken.) Ne iyi ne kötü ortalama bir oynayışa sahipse, cıvıtmadan oynarsa sevinirim.

Dereceli olduğu için ben zaten odaklanarak oynuyorum, pek muhabbet etmiyorum komut ve pozisyon dışında. Yaşım 17 yaş takıntım yok dediğim gibi gelecek arkadaşlar kalecilikte havadan gelen topları az buz kurtarabiliyor, havadan gol atabiliyorsa yeterlidir. Her insan hata yapıyor elbette ben de yapıyorum öcü değilim öyle bir izlenim vermemişimdir umarım. :) tek istediğim lanet ligden kurtulabilmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elmas olsaydın girerdim seninle de altın ile elmas yan yana gelince tüm yük üst rütbe de oluyor dribling çalış elmas olursun sonra adam bulmak daha kolay olur.

Edit hava topları supersonicler içindir.

Elmas olsaydın girerdim seninle de altın ile elmas yan yana gelince tüm yük üst rütbe de oluyor dribling çalış elmas olursun sonra adam bulmak daha kolay olur.
Hocam maçlar cidden çok dengesiz ilerliyor, ya ben taşıyorum adamlar bir şey yapmıyor kaybediyoruz. Ya bir el çok iyi oynuyorum diğer el çok basit pozisyonları kaçırıyorum. Sabahtan beri ya hep kaybettim ya da bir kazanıp bir kaybettim.

Hava topları derken tam anlatamadım demek istediğimi.

Plat 2 rütbem var bazı topları bende kaçırabiliyorum istersen gelebilirim.
Hocam bir ara plat bir abimle oynuyorduk, pek adil olmuyordu gelen rakipler. Adamlar öyle bir uçarak topu kontrol ediyor ki top havadan inmiyor maç boyu, bende uçmakta pek iyi değilim adamla girdiğimiz maçların %80'ini kaybetmişizdir anlayacağın.

Sizin yanınızda ben çömez kalır, kaybederiz yani.

Hocam bir ara plat bir abimle oynuyorduk, pek adil olmuyordu gelen rakipler. Adamlar öyle bir uçarak topu kontrol ediyor ki top havadan inmiyor maç boyu, bende uçmakta pek iyi değilim adamla girdiğimiz maçların %80'ini kaybetmişizdir anlayacağın.

Sizin yanınızda ben çömez kalır, kaybederiz yani.
Kol olunca çok rahat uçuyorlar ah para olsa alcam bir kol da.

Geri
Yukarı