Rocket League için bedava DLC geldi

Uranhay

Kilopat
Sosyal Tayfı
Yer
Türkiye
Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır Rocket League oynamıyorum. Sabah girdim oyuna, bir baktım bana DLC paketlerindeki araba gelmiş. Bir Discord sunucusunda sorduğum bir kişi, hem kendine hem yan hesaplarına da aynısı olduğunu söyledi. DLC'leri yönet dediğimde 29 Haziran günü aldığımı söylüyor ama almadım. Neden böyle oldu?

1575710513299.png

Sorduğum sadece 1 kişiye gelmemiş. 29 Haziran günü aldığımı neden söylüyor ki ?
Onu ben de çözemedim, dediğim gibi bende de 2016'da alınmış olarak gösteriyor. Bir önemi yok zaten.
Ayrıca baktım da Rocket League için araba DLC'leri kaldırılmış, demek ki onun için herkese verdiler. Kaldırılanların yerine Monstercat vol 1-5 DLC'leri gelmiş. Uzun zamandır oynamıyorum, ne olduğunu ben de bilmiyorum.

Onu ben de çözemedim, dediğim gibi bende de 2016'da alınmış olarak gösteriyor. Bir önemi yok zaten.
Ayrıca baktım da Rocket League için araba DLC'leri kaldırılmış, demek ki onun için herkese verdiler. Kaldırılanların yerine Monstercat vol 1-5 DLC'leri gelmiş. Uzun zamandır oynamıyorum, ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Evet araba DLC'leri kaldırılmış. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı