Rocket League item önerisi

Octane hitbox'ina baska hangi araba sahip olacak hocam Octane disinda? Anlamadim. Bence Octane hem hitbox olarak hemde bakis olarak daha guzel oynatiyor. Alismasi da daha kolay.
Hayır dostum hitbox olarak daha güzel oynatamaz. Rocket League'de 6 farklı hitbox sınıfı vardır: "1) Octane | 2) Dominus | 3) Breakout | 4) Hybrid | 5) Merc | 6) Plank"
Ve bunlar dışında başka bir hitbox türü yoktur. O yüzden hitbox olarak Octane daha güzel olmuyor dostum :D birebir aynı oluyor listedeki arabalarla. Octane hitbox türüne bir ton araba girer (Kaynak EpicGamesStore):

IMG_20230618_074633.jpg

IMG_20230618_074756.jpg

Bu jant uydu gibi.
image.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arabanın son hali.

Son düzenleme:
Hayır dostum hitbox olarak daha güzel oynatamaz. Rocket League'de 6 farklı hitbox sınıfı vardır: "1) Octane | 2) Dominus | 3) Breakout | 4) Hybrid | 5) Merc | 6) Plank"
Ve bunlar dışında başka bir hitbox türü yoktur. O yüzden hitbox olarak Octane daha güzel olmuyor dostum :D birebir aynı oluyor listedeki arabalarla. Octane hitbox türüne bir ton araba girer (Kaynak EpicGamesStore):

Eki Görüntüle 1825579

Eki Görüntüle 1825580
Ben digerlerine gore cok daha rahat oynuyorum Octane ile. Turune girer dediginiz bazi arabalar ile oynadim ama Octane ile oynadigim kadar rahat degildim. Basitce kendi deneyimim boyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı