Rocket League oyuncu sayısı sizce az mı?

Yapımcıların oyunları ücretsiz yapma sevdalarını anlamıyorum. Muhakkak böyle bir oyunda bile karşımıza hile gelecektir. Nasıl olsa insanoğlu olarak her şeyin bir açığını buluyoruz.

Resmen ücretsiz olacak. Cidden çok sinirliyim bu konuya. 2015'ten beri sevdiğim oyun kendi kafasına sıkmasına az kaldı.
Benim de 4 yıldır oynadığım bir oyundur. Bir süreliğine bıraksam bile silmem, köşe de durur. Aradan birkaç ay geçer yine başlatır kendini bana. Bu arada internette araştırdım cidden ücretsiz oluyormuş ya. Bu piyasayı batıran zaten Epic Games. Girip son kez oynayayım bari.

Benim de 4 yıldır oynadığım bir oyundur. Bir süreliğine bıraksam bile silmem, köşe de durur. Aradan birkaç ay geçer yine başlatır kendini bana. Bu arada internette araştırdım cidden ücretsiz oluyormuş ya. Bu piyasayı batıran zaten Epic Games. Girip son kez oynayayım bari.
Bunun tek iyi yanı 200'den fazla eşya vereceklermiş. Eğer o da olmazsa çok yuhalanır Epic.

Bunun tek iyi yanı 200'den fazla eşya vereceklermiş. Eğer o da olmazsa çok yuhalanır Epic.
Oynayamayacağımız oyun için 200'den fazla eşya bizim ne işimize yarar ki? Düşük ligler de zaten bot gibi oynayanlar vardı. Şimdi hiç düşünemiyorum.

Geri
Yukarı