Rocket League PC'de 2 kol ile oynama

korayy1903

Hectopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda 2 kol ile Rocket League oynamak istiyorum 2 kolda çalışıyor X360CE dosyası ile ama oyuna girince diğer 2 kolu tanımıyor klavye+kol oluyor 2 kol ile split screen oynamak mümkün mü?

Arkadaşlar bilgisayarda 2 kol ile Rocket League oynamak istiyorum 2 kolda çalışıyor X360CE dosyası ile ama oyuna girince diğer 2 kolu tanımıyor klavye+kol oluyor 2 kol ile split screen oynamak mümkün.

Arkadaşlar bilgisayarda 2 kol ile Rocket League oynamak istiyorum 2 kolda çalışıyor X360CE dosyası ile ama oyuna girince diğer 2 kolu tanımıyor klavye+kol oluyor 2 kol ile split screen oynamak mümkün mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. dakika 30. saniyede bir yer geliyor videoda map to ayarını 2 yapıyor. Yani kolu 2. kullanıcı olarak ayarlıyor önce bir kolu bağlayarak map to 1 yap sonra 2. kolu bağlayarak map to 2 yap sonrasında oyunu açıp 2. kullanıcıyı ekle. He bir de X360CE dosyasını direk Rocket League dosyasına atmayacaksın Rocket League dosyalarına girip binaries>Win 32 dosyasına atacaksın.

Ben hiçbir uygulama kullanmadan 2 koluda bağladım ve 2. Taktığım kolun start düğmesine basınca oyunu bölünmüş ekran olarak oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı