Rocket League Ping Problemi

DaimON94

Kilopat
Daha fazla  
Rocket League aldığımdan beridir ping sorunu yaşıyorum. Avrupa server bile olsa ping sorunu yaşıyorum. Discord açık sadece indirme yapmıyorum, modeme benden başka bağlanan kimse yok. Laptop kötü olduğu için en düşük grafiklerle oynuyorum FPS olabilir mi bilmiyorum ama bir türlü çözemedim biraz laptopu zorladım 60 FPS sabitledim ama olmadı. Yardımcı olursanız mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Not: Başka oyunlarda hiçbir şekilde ping sıkıntısı yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rocket League aldığımdan beridir ping sorunu yaşıyorum. Avrupa server bile olsa ping sorunu yaşıyorum. Discord açık sadece indirme yapmıyorum, modeme benden başka bağlanan kimse yok. Laptop kötü olduğu için en düşük grafiklerle oynuyorum FPS olabilir mi bilmiyorum ama bir türlü çözemedim biraz laptopu zorladım 60 FPS sabitledim ama olmadı. Yardımcı olursanız mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Not: Başka oyunlarda hiçbir şekilde ping sıkıntısı yaşamıyorum.

Kanka en düşük ayarlarda 60 FPS alıyorsun ama grafikte oyunda önem taşıyor. Grafik çok kötüyse bazen topu veya adamı göremiyorsun. Benim ping artık çoğalmıyor oyun indiriyorlar video izliyorlar problem yok. E tabii alınabilecek en fazla Mbps'yi aldık bu oyun yüzünden. Bende son 1 haftada 1 2 saat girdim. Ping sorunu düzelince sıkıldım oyundan :D .

Geri
Yukarı