Çözüldü Rocket League split screen oynarken sürekli geri gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Abimle split screen olarak Rocket League oynamak istiyoruz. Sorunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Umarım anlatabilirim. Split screen oynamak için X360CE programını yükledim. Gerekli ayarları yaptım. Sonra oyuna girdim. Klavye tarafında sorun yok. Fakat gamepad olan ekranda araba sürekli geri geri gidiyor. Bunun bir çözümü var mı? Umarım anlatabilmişimdir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Şimdi bu program çok lanet bir program en ufak yerden patlıyor. Şunları yapmayı deneyin:
  • Kontrolcüyü bağladıktan sonra ayarlarını AUTO butonuna basarak yapın. Eksik olan yerleri kontrol edip düzeltin.
  • Kontrolcünün iki modu varsa diğer modunda oynamayı deneyin.
Bu sistem sağlıklı bir sistem değil. Oyun içi destek olmadığından bu şekilde oynamanız hesabınızı banlatabilir. Kendi aranızda yapıyorsanız sıkıntı olmaz ama rakiplere karşı oynarsanız sıkıntı çıkabilir.

Diğer kişi klavyeden mi oynuyor?

Bu sistem sağlıklı bir sistem değil. Oyun içi destek olmadığından bu şekilde oynamanız hesabınızı banlatabilir. Kendi aranızda yapıyorsanız sıkıntı olmaz ama rakiplere karşı oynarsanız sıkıntı çıkabilir.

Diğer kişi klavyeden mi oynuyor?
1 kişi klavyeden 1 kişi gamepad üzerinden oynuyoruz. Etik bir şey değilse hiç uğraşmam. Fakat ayarlarda bile dikey mi yoksa yatay mı diye seçenek sunmuşlar. Yasal olmayan bir şey olsa koymazlardı diye düşünüyorum.

1 kişi klavyeden 1 kişi gamepad üzerinden oynuyoruz. Etik bir şey değilse hiç uğraşmam. Fakat ayarlarda bile dikey mi yoksa yatay mı diye seçenek sunmuşlar. Yasal olmayan bir şey olsa koymazlardı diye düşünüyorum.
Araba geri geri gidiyor demişsiniz, hiçbir butona basmadan mı oluyor bu?

PC'de split screen özelliğini nasıl aktif ettiniz? Onunla alakalı bir video varsa oradan bakıp kritik bir noktayı yakalayabilirim belki.
Aşağıya bıraktığım fotoğraftaki 2. videodaki adımların hepsini aynen uyguladım.

rl.PNG

Şimdi bu program çok lanet bir program en ufak yerden patlıyor. Şunları yapmayı deneyin:
  • Kontrolcüyü bağladıktan sonra ayarlarını AUTO butonuna basarak yapın. Eksik olan yerleri kontrol edip düzeltin.
  • Kontrolcünün iki modu varsa diğer modunda oynamayı deneyin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı