Rocket League tarafından dolandırılmak

lycxus

Kilopat
Daha fazla  
Rocket League'i bedava yaptınız tamam eyvallah herkes faydalansın. Fakat önceden Steam'den para verip alanlara söz verdikleri hem 200+ skin hem de bütün DLC'ler sözleri tamamen yalanmış. Zaten sahip olduğumuz itemleri tekrardan sanki hediye veriyormuş gibi verdiler. Sinirlenmemek elde değil gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptıkları en büyük dolandırıcılık, oyuna Epic Games hesabı şartı getirmeleri oldu. Ben oyunu 5 sene önce almışım, şimdi de gelip bana çöp servisini dayatmaya çalışıyorlar.

Bundan sonra Epic Games'e özel tüm oyunları korsan indirip oynayacağım. Maksat gıcıklık olsun.

Yaptıkları en büyük dolandırıcılık, oyuna Epic Games hesabı şartı getirmeleri oldu. Ben oyunu 5 sene önce almışım, şimdi de gelip bana çöp servisini dayatmaya çalışıyorlar.

Bundan sonra Epic Games'e özel tüm oyunları korsan indirip oynayacağım. Maksat gıcıklık olsun.
Epic games bunu duysa kahrından ölür. Şirketi kapatıp. Hacı malzemeleri satan köşe dükkan açmaya karar verirdi.

Herkes kendi çıkarını düşünür ve Epic Games burada kendine oyuncu çekme konusunda gayet iyi ve bizim gibi pahalı oyunları almak istemeyenler veya alamayanlar için güzel kampanyalar yapıyor, karalamak yerine saygı gösterin herkes işini yapmaya çalışıyor.

Geri
Yukarı