Rocket League vcruntime140_1.dll hatası

İşletim sistemi
Windows 10

styak

Femtopat
Bu hatayı nasıl çözeceğim?

Ek Açıklama 2020-09-24 224133.png

Process Monitor ile rapor rapor oluşturdum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu kod işe yaramaz, oyunun DX9 desteği kalktı.

Konu sahibine gelince, DLL sorununuz çözülmüş. Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin. Dahili ve harici ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp güncelleyin.
Ve OneDrive'ı kaldırın.

Dediklerinizi yaptım DDU ile Intel ve NVIDIA sürüclerini silip geri yükeldim OneDrive'da sildim Epic Games'den oyunu doğruladım ne yaptıysam olmadı.

OneDrive'ı kaldırdığınıza emin misiniz? Raporunuzda hala görünüyor. Onun dışında bir şey göremedim. Dediğim gibi, yoğunluktan ötürü olabilir. Bir de şunu kurmayı deneyin, onun dışında önerim yok maalesef.

OneDrive'ı kaldırdığınıza emin misiniz? Raporunuzda hala görünüyor. Onun dışında bir şey göremedim. Dediğim gibi, yoğunluktan ötürü olabilir. Bir de şunu kurmayı deneyin, onun dışında önerim yok maalesef.

Yine de uğraştığınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi yoğunluktan olabilir.

Sorun çözüldü mü? Çözülmüşe benzemiyor. OneDrive görüyorum raporda, kaldırdınız mı?

Şuradan kaldırın;

v1.4'ü çalıştırın.

Sorun çözülmezse bir rapor daha paylaşın, ama Bora'nın dediği gibi yoğunluktan dolayı da olabilir.

Sorun çözüldü mü? Çözülmüşe benzemiyor. OneDrive görüyorum raporda, kaldırdınız mı?

Şuradan kaldırın;

v1.4'ü çalıştırın.

Sorun çözülmezse bir rapor daha paylaşın, ama Bora'nın dediği gibi yoğunluktan dolayı da olabilir.

One Drive'ı kaldırdım ama oda işe yaramdı. Bir tane daha rapor oluşturdum. Logfile

Yeni konular

Geri
Yukarı