Çözüldü Rocket League videosunda çalan şarkının adı ne?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Unaxpre

Kilopat
Makaleler
14
Yer
İstanbul
8.20 dakikasından itibaren başlıyor ve 10 saniye sürüyor. Arkada kısık sesle çalıyor. Daha önceden dinlemiştim ama adını bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Yanlış şarkıymış bu değil benim de kafam karıştı. Videoyu bir daha izleyince farkettim. 8.20 de başlayan 'baby' diye başlıyor.

Şarkı bulunamadı hala. 'Baby, i know ve go go go for it' sözleri geçiyor. Yanlış anlamadıysam tabii.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoyu güncelledim.

Şu şarkıyı bulamadım. Gece uyuyamayacağım yine. 😂

Buldum.
Where we started olabilir mi?
Hocam böyle durumlarda Shazam adlı uygulamayı kullanın. Ben de onunla buldum zaten. arkada çalan müzik bir süre sonra şiddetlendi ben de hemen Shazam'ı açtım baktım.

Yanlış şarkıymış bu değil benim de kafam karıştı. Videoyu bir daha izleyince farkettim. 8.20 de başlayan 'baby' diye başlıyor.

Şarkı bulunamadı hala. 'Baby, i know ve go go go for it' sözleri geçiyor. Yanlış anlamadıysam tabii.

Videoyu güncelledim.

Şu şarkıyı bulamadım. Gece uyuyamayacağım yine. 😂

Buldum.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı