Rocket League XDevil MK2 oynamaya değer mi?

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normalde hotshot oynuyordum(10 saatim var toplam oyunda şu an o kadar da çok değildir belki) fakat kutudan xdevil MK2 çıktı. Sanırım özel bir araba internette millet deliriyordu oynamaya değer mi?
Yani arabaya 0'dan alışılır mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-02_120233.png
    resim_2021-01-02_120233.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 44
  • resim_2021-01-02_120303.png
    resim_2021-01-02_120303.png
    99,2 KB · Görüntüleme: 36

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-02_121231.png
    resim_2021-01-02_121231.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Oyunu 4 yıldır falan oynuyorum, hemen her arabayı denedim. Tercihen oynamayı en sevdiğim araba Cyclone. Ancak Octane oyunun ilk versiyonunda dahi olmasına rağmen halen binlerce oyuncu tarafından tercih ediliyor. Bunun sebebi kapladığı yüzey alanının diğer arabalara oranla biraz daha avantajlı olması. Bu yüzden çarpışmalarda Octane'in daha avantajlı olduğu iddia ediliyor yıllardır. Bu sebeple Octane kullanabilirsin.

Oyunu 4 yıldır falan oynuyorum, hemen her arabayı denedim. Tercihen oynamayı en sevdiğim araba Cyclone. Ancak Octane oyunun ilk versiyonunda dahi olmasına rağmen halen binlerce oyuncu tarafından tercih ediliyor. Bunun sebebi kapladığı yüzey alanının diğer arabalara oranla biraz daha avantajlı olması. Bu yüzden çarpışmalarda Octane'in daha avantajlı olduğu iddia ediliyor yıllardır. Bu sebeple Octane kullanabilirsin.
Teşekkürler bi octane deneyeyim gelirse bir gün cyclone da denerim.

RL turnuvalarını denk gelirsen bir izle derim araba konusunda sana fikir oluşturur. %99 ihtimalle kullanılan arabalar:

Octane
Fennec
Dominus

Ben Octane kullanıyorum ve bana çok atik geliyor diğerlerine göre. Dominus eskiden çok kullanılırdı turnuvalarda da. Nadiren kullanan çıkıyor ama artık çoğunlukla yerini Fennec'e bıraktı. Fennec denk getirirsen ömürlük araban olur 😁

RL turnuvalarını denk gelirsen bir izle derim araba konusunda sana fikir oluşturur. %99 ihtimalle kullanılan arabalar:

Octane
Fennec
Dominus

Ben Octane kullanıyorum ve bana çok atik geliyor diğerlerine göre. Dominus eskiden çok kullanılırdı turnuvalarda da. Nadiren kullanan çıkıyor ama artık çoğunlukla yerini Fennec'e bıraktı. Fennec denk getirirsen ömürlük araban olur 😁
Oyunda falan görüyorum fennec tam bir deli rus arabası çıksa adımı Blyat Car yapabilirm xD

Yeni konular

Geri
Yukarı