Çözüldü Rocket League ping sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

halilcanaka

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Arkadaşlar internetim normal hızındayken diğer oyunlarda bir sorun olmazken Rocket League'de sürekli bu sorunları yaşıyorum. Dosya doğruluyorum, modem resetliyorum ama düzelmiyor. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek olan birisi var mı?

Çözüm
Hocam yazmayı unutmuşum ama oyunda 144 ping oluyordu en az ve kopmalar oluyordu. Speedtest yaptım ve pingim 268 ve download upload da düşüktü normal değerlerinden. Faturayı ödemediğimiz için TurkNet böyle bir yol izlemiş galiba. Faturayı ödedik ve ping düzeldi. Teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için.
Arkadaşlar internetim normal hızındayken diğer oyunlarda bir sorun olmazken Rocket League'de sürekli bu sorunları yaşıyorum. Dosya doğruluyorum, modem resetliyorum ama düzelmiyor. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek olan birisi var mı?
Sorunu hiç açmamışsınız. Pinginiz kaç? İnternetiniz ve yaşadığınız yer neresi? Packet loss yaşıyor musunuz? Oyun içinde ne gibi hatalar oluşuyor?

Sunucular çok dengesiz aynı sorunlar bendede oluyor. Yapacak bir şey yok çünkü oyunun Türkiye serveri yok. Daha 1 yıl olmadı 358 saatim var hiç kasmadan (pingden dolayı) oynayamadım internetim de güçlü. Sunucu ve Paket kaybı sorunları üstünede ping gelince arada serverdan atıldığım bile oluyor.

Hocam yazmayı unutmuşum ama oyunda 144 ping oluyordu en az ve kopmalar oluyordu. Speedtest yaptım ve pingim 268 ve download upload da düşüktü normal değerlerinden. Faturayı ödemediğimiz için TurkNet böyle bir yol izlemiş galiba. Faturayı ödedik ve ping düzeldi. Teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güzel o zaman iyi oyunlar benim ping en az 81 gördüm :D Sunucuları çok uzak kalıyor bana Rocket League'in.

Güzel o zaman iyi oyunlar benim ping en az 81 gördüm :D Sunucuları çok uzak kalıyor bana Rocket League'in.
Ping sarı yada kırmızı olmadığında çok etkilemiyor aslında. Ve dediğiniz gibi Türkiye sunucusu olmadığı için yabancılar kadar düşük pingte oynama şansımız yok. Faturayı da 3-5 gün geçirmişiz en fazla. Böyle buhranlı bir zamanda Turknet sağolsun hızı kesmeyi çözüm olarak bulmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı