Rocket Leauge açılmıyor

BloodCrew

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartımı bir ay önce yakmıştım, şu an HD 530 ile bilgisayarı kullanıyorum. Bazı forumlara ve videolara baktım, normalde oyunu oynayabilenler var HD 530 ile.
Fakat ben oyunu Steam'den açmaya çalıştığımda her seferinde başlata tıklıyorum ve başlat geri geliyor. Oyunu sildim yeniden yükledim, dosya bütünlüğünü düzelt dedim 2 defa. Hep aynı sorun hiçbir zaman açılmadı gerçekten sadece ekran kartı olmadığından dolayı mı açılmıyor, yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem özellikleri: Intel i7 6700K 3.4GHz.
8 GB RAM.
Intel HD Graphics 530.
1TB harddisk, 128 GB SSD.
64 Bit işletim sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlatma seçeneklerinde bir kod yazılı mı? Yazılıysa silin ve tekrar deneyin girmeyi. Emin değilim ama sistem gereksinimleri şu durumda karşılamadığından ötürü de olabilir sanırım.

Steam>Kütüphane>Rocket League oyununa sağ tık yap>Özellikler>Yerel dosyalar>Dosya bütünlüğünü doğrula. Bunu adım adım dener misiniz? Ben de bu tarz bir sorun yaşamıştım, böyle yapınca geçmişti.

Benim dediğimi yaptınız mı peki? Yaptıysanız ve olmadıysa rapor paylaşın. Raporda da bir şey çıkmazsa grafik biriminin oyun için yeterli olmadığı kanısına varacağım.

Steam>Kütüphane>Rocket League oyununa sağ tık yap>Özellikler>Yerel dosyalar>Dosya bütünlüğünü doğrula. Bunu adım adım dener misiniz? Ben de bu tarz bir sorun yaşamıştım, böyle yapınca geçmişti.

Kanka teşekkürler oyun açıldı 3. Kez yapışımda açıldı, en düşük ayarlarla en fazla 40 FPS alabiliyorum maalesef yine de sağ olun.

Geri
Yukarı