Rockrider st 520 icin parça önerisi

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 560

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Değiştirmek istediğim parçalar;
Sele borusu, sele (jelli konforlu).
Hidrolik disk seti.
Tek yaprak aynakol.
27.5 yağmur için uygun lastik.

Ben kendi bisikletim için bu parçaları almayı düşünüyorum, lastik konusunda kararsızım ama.

Ben kendi bisikletim için bu parçaları almayı düşünüyorum, lastik konusunda kararsızım ama.

Deore fazlasıyla iş görür.

Hocam ST520 için düşünüyorum. Bisikleti bugün 2.el olarak 5.000TL'ye aldım.
Tek yaprak aynakol derken dişliyi kast ettim.

Nasıl yani? Ne demek istediğinizi anlamadım.

Hocam aynakol yerinde sabit kalıyor, sadece dişlileri söküyorum. Tüm dislileri söktükten sonra 30 veya 32t tek yaprak olacak şekilde dişli takacağım. Siın attığınız çok güzel, fakat benim bisikletim bütçesine ancak yaprak değiştirmek uyar.

Lastik olarak race mtb modellerini düşünüyorum. Genelde çamur, arazi için tırmanış lastikleri alıyorlar. Onun yerine iniş ve yol için yakın mesafeleri olan diş tiplerine bakıyorum.

Fren seti iyi, fakat benzer fiyata 4 pistonlu modeller varken ben almazdım. Belki bir çılgınlık yapıp Amazon'dan 1.5K'ya tuhaf ama güzel gözüken bir set alabilirim.

Hocam dediğinizi anladım. Maalesef o konuda bilgim yok. Lastik olarak continental de düşünebilirsiniz o zaman. 4 pistonlu fren dağ gibi yerlerde bisiklet sürmüyorsanız o kadar para vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum 2 piston yeterli olacaktır. Eğer o fiyata Shimano kalitesinde fren bulursanız bana da atmanızı bekliyorum ☺️. İyi pedallamalar.

Geri
Yukarı