Rockstar biletinde ne demek istiyor?

mikeeeey292

Yoctopat
Merhaba, GTA 5 yüklemiştim geçen günlerde ve epostamı unuttuğum için Rockstar'a ticket açtım. Benden birkaç bilgi istediler ve attım ama ne dediklerini gene de anlamadım, bir türlü yapamadım. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Ne demek istemişler? Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-28_225236740.png
    resim_2024-03-28_225236740.png
    45 KB · Görüntüleme: 32
Geilyn B.'nin cevabı:
Merhaba alfakurt19052,
Rockstar Suppot ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz
Gerekli bilgileri sağlayabildiğiniz için teşekkür ederiz, hesabın sahipliğini doğrulayabildik ve artık bağlantı kaldırma işlemine devam edebiliriz Epic hesabınızın Rockstar Games hesabınızla bağlantısını kaldırmak için lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayın
1. Artık bağlı olmak istemediğiniz Rockstar Games hesap adı ve ilişkili e-posta adresiEpic
Not: Hesapların bağlantısını kaldırmak, GTA Online ve Red Dead Online'da kaydedilen ilerlemenin kaybedilmesine neden olur.
Yanıt verirken lütfen doğrudan bu e-postaya yanıt verin Yanıtlarınızı Destek sitesi üzerinden göndermeyin
Saygılarımla,
Geilyn B. Rockstar Desteği
28 Mart 2024

"Gerekli bilgileri sağladığınız için teşekkürler, hesabın sahipliğini doğruladık ve artık hesapların bağlantılarını kaldırabiliriz.", "Epic hesabıyla ilişiği kesilecek Rockstar hesabının nick'ini ve e-posta adresini bu e-postaya yanıt olarak bize yazın." demişler.
Bi' de "Hesapların bağlantısının kesilmesi GTA Online ve Red Dead Online ilerlemenizin sıfırlanmasına neden olacak." diye not düşmüşler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı