Çözüldü Rockstar Game Launcher giriş ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LeonKennedy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Red Dead Redemption 2'ye girmeye çalışıyorum ama Rockstar Game Launcher sinir bir şekilde giriş ekranında, kalıyor sonra da error veriyor. Ne yaptıysam olmadı çözümü bilen var mı?

Rockstar kaldır, social kaldır. Bir restart çek. Sonra telefon paylaşımla tekrar gir. Verilen hata ne bu arada?
7002.1 hata kodunu veriyor. Bağlanmıyor ve hepsini denedim olmuyor. 4 gün önce oynadığım oyun şimdi bağlanmıyor bu ne rezilliktir anlamadım. Resmen oyuna giriş yapamıyorum Social Club yükleme ekranında öyle kalıyorum ne biçim bir şeydir bu ya.

Belgelerim dosyasında bulunan Rockstar Games klasörünü silmeniz gerekiyor ardından bilgisayarı güvenli Mod'da çalıştırarak belgelerim dosyasında bulunan Rockstar Games klasörünü silebilirsiniz (ben başka türlü silemedim) ve Rockstar Game Launcher'i kaldırıp tekrar kurarak problemi çözebilirsiniz. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu çözümü kullanabilirler.

Belgelerim dosyasında bulunan Rockstar Games klasörünü silmeniz gerekiyor ardından bilgisayarı güvenli Mod'da çalıştırarak belgelerim dosyasında bulunan Rockstar Games klasörünü silebilirsiniz (ben başka türlü silemedim) ve Rockstar Game Launcher'i kaldırıp tekrar kurarak problemi çözebilirsiniz. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu çözümü kullanabilirler.
Üzerinden bayağı zaman geçmiş ama cevaplayayım. Sorunu Vpn kullanarak hallettim. Zaten bir süre sonra da düzeldi. Vpn olmadan normal bir şekilde girdim. Yine de tavsiyeniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı