Rockstar Games bilmediğim bir hesaba giriş yapmamı istiyor

Arkadaşlar en sonunda kafayı sıyıracağım biri bana bunu lütfe açıklasın. 1 yıl önce Steam'den GTA 5 ve RDR 2 alıyorum ve bunları Rockstar hesabımla eşliyorum. 4 5 ay bu oyunları rahat rahat oynuyorum ama geçen gün oyuna tekrar girmeye çalıştığımda Rockstar benden tekrar giriş yapmamı istedi. Okey giriş yaparım dedim ama gel gör ki bana giriş yap deyip baş harflerini gösterip gerisine sansür attığı hesapla benim zerre alakam yok. Yani benim önceki Rockstar hesabımdaki oyunlar puf oldu yok oldu bir anda ortadan uçtu Steam'den girmeye kalkdığımda Rockstar bana diyor ki senin hesabın bu bununla gireceksin lan ben bilmiyor muyum hangi hesapla gireceğim bana gir dediği hesabı ben ilk defa görüyorum yani benim oyunlar Steam'de var ama rockstara başkasının üzerine kayıtlı ne alaka bende anlamadım desteğe yazdım 1 kere döndüler daha da bakmadılar bana bir çözüm bulalım arkadaşlar yoksa kafayı sıyıracağım bu benim hesabım nasıl değişebilir?
Ben hesabımı kendi bilgisayarım harici hiçbir yerde girmedim.
kendi mesajımı copy paste yapacağım

Eğer üstte bilmediğiniz bir email yazıyorsa Rockstar supporta başvurman lazım, eğer Max Payne 3, La noire veya GTA 5'in varsa işin daha kolay olur. Olmazsa 15 gün kadar bile sürebiliyor.

GTA 5, la noire ve Max Payne 3'ün CD anahtarını Steam'de görebilirsiniz ve bu da Rockstar Support'la iletişimini kolaylaştırır.

2. olarak bu bir Rockstar hatası değil:
Hesabınıza birisi girmiş olabilir.
Çinlilerin yaptığı bir dalga vardı o olabilir.
Hesabı satın almışsanız olabilir.
Eski social clubınızı unutmuşsanız olabilir.

3. ve son olarak söyliyeceğim şey ise Social Club - Social Club Account - Account Linking - Rockstar Games Customer Support adresine girip Social Club'la Steam hesabının bağlantısını kaldırmak istediğinizi söylemeniz olacaktır. Başına da Social Club'a erişiminin olmadığını belirtirsen daha iyi bir iletişim kurabilrsin. Ve söylemeden geçemeyeceğim ki Rockstar Support aşırı ilgisiz ve cevapları 2-3 gün aralığında yazacaktır. Bu mesajları Rockstar'ın kendi sitesinden değil de emailden cevaplamanız gerekmektedir.

Social Club hesabınızın kullanıcı adını öğrenmek için size talimatı göstermem lazım, onu öğrenmen için herhangi bir Rockstar oyununa giriş yapın ve hatayı alın, sonra ise Launcher'ı kapatmadan C:\Users\Kullanıcı adınız\OneDrive\Belgeler\Rockstar Games\Social club adresine girin ve social club.log'u seçin ve orada kullanıcı adınızı arayın.

2'ncisi için Steam'e girip hesap detayları deyip tüm ekranın SS'ini alıyorsunuz.

3'üncüsü ise Steam'e girip hesap detaylarına tekrar girin ve alttaki resimdeki Steam ID'yi yazı olarak yazmanız

Sonuncusu ise Steam hesabıyla eşleşmesini kaldırırsanız ne olacağını anladığınızın teyitini istiyor (merak etmeyin tekrar GTA oynayabiliyorsunuz)

Ve bunları mailden rockstara gönderin. Ve umarım yardımcı olabiliyorumdur

Dosya Ekleri

• 1691873736998.png
    1691873736998.png
    51 KB · Görüntüleme: 27
Bana da aynı olmuştu 3-4 gündür uğraşıyordum bugün hesabımı geri aldım. Nasıl aldığımı anlatayım;
1- kullandığın e-posta uygulamasında eski gelen postalara bak. Rockstar Games mail adresiniz değişmiştir diye bir mesaj görmen lazım yoksa eğer spam klasörüne bak (ben orada Çince Rockstar Games mesajını buldum. Fotoyu bırakırım)

2- Rockstar Support'a gir, social club> can't login> compromised account.

4- email kısmının altına Steam adını gir. Description kısmına İngilizce sorununu anlat "benden habersiz mail adresim değişmiş" gibi.

5- mail uygulamada bulduğun e-posta adresinin değiştiğini bildiren Rockstar mesajını bul ve SS al. O SS i de Rockstar Support fotoğraf yükleme kısmına SS i yükle.

Sonra "submit web ticket" e bas. Artık bekleme zamanı.

Dostum merhaba geçen gün bende aynı şeyi yaşadım ve Rockstar hesabımı geri aldım mailinden ismine kadar değiştirdim ve oyuna girmek için halen başka bir mail istiyor ne yapmalıyım.

Bende de şu an aynı sıkıntı var farklı mailin şifresini istiyor ama Steam'e girebiliyorum.

Ben internetten rocksar hesabımada girebiliyorum ama Rockstar hesabımdaki oyun başka bir Steam hesabına taşınmış. Rockstar desteğe yazdım en yakın zaman ilgileneceklerini söylediler, tek korkum var oda oyunlarımı geri aldığım zaman ban yemiş olmam.

Bana da aynı olmuştu 3-4 gündür uğraşıyordum bugün hesabımı geri aldım. Nasıl aldığımı anlatayım;
1- kullandığın e-posta uygulamasında eski gelen postalara bak. Rockstar Games mail adresiniz değişmiştir diye bir mesaj görmen lazım yoksa eğer spam klasörüne bak (ben orada Çince Rockstar Games mesajını buldum. Fotoyu bırakırım)

4- email kısmının altına Steam adını gir. Description kısmına İngilizce sorununu anlat "benden habersiz mail adresim değişmiş" gibi.

5- mail uygulamada bulduğun e-posta adresinin değiştiğini bildiren Rockstar mesajını bul ve SS al. O SS i de Rockstar Support fotoğraf yükleme kısmına SS i yükle.

Hocam cidden çok teşekkür ederim sayenizde hesabı kurtardım.

Social Club'e de girmiyor. Biz nasıl bir şeyin ortasına düştük?

Arkadaşlar en sonunda kafayı sıyıracağım biri bana bunu lütfe açıklasın. 1 yıl önce Steam'den GTA 5 ve RDR 2 alıyorum ve bunları Rockstar hesabımla eşliyorum. 4 5 ay bu oyunları rahat rahat oynuyorum ama geçen gün oyuna tekrar girmeye çalıştığımda Rockstar benden tekrar giriş yapmamı istedi. Okey giriş yaparım dedim ama gel gör ki bana giriş yap deyip baş harflerini gösterip gerisine sansür attığı hesapla benim zerre alakam yok. Yani benim önceki Rockstar hesabımdaki oyunlar puf oldu yok oldu bir anda ortadan uçtu Steam'den girmeye kalkdığımda Rockstar bana diyor ki senin hesabın bu bununla gireceksin lan ben bilmiyor muyum hangi hesapla gireceğim bana gir dediği hesabı ben ilk defa görüyorum yani benim oyunlar Steam'de var ama rockstara başkasının üzerine kayıtlı ne alaka bende anlamadım desteğe yazdım 1 kere döndüler daha da bakmadılar bana bir çözüm bulalım arkadaşlar yoksa kafayı sıyıracağım bu benim hesabım nasıl değişebilir?
Ben hesabımı kendi bilgisayarım harici hiçbir yerde girmedim.
selam, yardıma ihtiyacım var. E posta'nın bana ait olduğunu nasıl ispatlayabilirim. teşekkürler

e postanın benim olduğunu nasıl kanıtlamalıyım beyler? Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı