Rockstar Games hesabı çalındı

korsanpat

Hectopat
Daha fazla  
Hesabım çalındı, oyunlarıma giriş yapamıyorum. Destek ekibine mailden ulaştım, nasıl yol izlemeliyim?

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 73
  • Ekran görüntüsü 2023-07-10 201919.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-10 201919.png
    57,8 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Geri dönüş yaptılar mı?

Hesabın nasıl çalındığını bulmakla başlamak isterim. Şüpheli bir dosya açtın mı? Şifren basit bir şey miydi? Olur olmadık yerlere üye olurken yetki mi verdin?

Şüpheli dosya açtım. Steam hesabıma kadar boşalttılar. Zaten şifrem basit değil nokta ve büyük harfler vardı, kendime özel karakterlerim. Evet geri dönüş yaptılar, ticket üzerinden değil email üzerinden dönüş yapın dediler. Onu da yaptım.

Virüsten kurtulup, Rockstar hesabından önemli şeyleri güvene alarak başla. Örneğin kredi kartı bilgilerin ve hepsinden önemlisi mail hesapların.

Mail hesaplarının yönlendirme kurallarını kontrol et.

Hesap kurtarma işlemleri temel şeyler, şansın bol olsun.

Virüsten kurtulalı oluyor, bazı şeylerin şifresini değiştirmeyi unutmuştum.

Çok yüksek ihtimalle bir şey yapamazsınız. Nasıl almıştınız oyunu? Hangi mağazadan?

GTA 5 alınalı çok oluyor, Epic'ten hediye geldiği zaman. RDR2 ise Steam.

İşte bu gibi durumlar için her zaman güvenlik anahtarı ve 2 adımlı Ultra güvenlikte Google doğrulaması

Benim tüm hesaplarım her şeyim Ultra güvenlikte koruyorum hatta buna telefondaki tüm uygulamalar oyunlarda dahil uygulamalar ve oyunlara girmek için bile şifre koydum.

İşte bu gibi durumlar için her zaman güvenlik anahtarı ve 2 adımlı Ultra güvenlikte Google doğrulaması

Benim tüm hesaplarım her şeyim Ultra güvenlikte koruyorum hatta buna telefondaki tüm uygulamalar oyunlarda dahil uygulamalar ve oyunlara girmek için bile şifre koydum.
Banka bilgilerini nasıl ultra güvenlikli yapacağız?

Endişe etmeyin, oyun platformları gerekli bilgileri sağlayabildiğiniz zaman genellikle hesabınızı geri almanızı sağlıyor.

Mail olarak geri dönmemi istediler. Dün gece yaptım hala cevap yok.

Virüsten kurtulup, Rockstar hesabından önemli şeyleri güvene alarak başla. Örneğin kredi kartı bilgilerin ve hepsinden önemlisi mail hesapların.

Mail hesaplarının yönlendirme kurallarını kontrol et.

Hesap kurtarma işlemleri temel şeyler, şansın bol olsun.

Böyle bir mesak geldi tam olarak ne yapmam gerekiyor anlayamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-11 222133.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-11 222133.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı